המאבק משתלם: העיתונאי אלי לוי זכה בפרס הפרויקט המיוחד

לוי נמנה על הזוכים בפרסי הרדיו, על מאבקו נגד זיהום האוויר במפרץ חיפה, במסגרת הגשת התוכנית "זירה חופשית", יחד עם השדרנית ענבר דותן. פרס תוכנית המוזיקה הטובה ביותר הוענק לשדרן אסי לביא ולתוכנית "בריזה"

מאבק תקיף ומקורי. אלי לוי
צילום: רדיו חיפה

העיתונאי אלי לוי הוא חלק מהזוכים בפרסי הרדיו. אגודת העיתונאים תל-אביב הכריזה על הזוכים בפרסים, שיוענקו בערב הרדיו שיתקיים במסגרת כנס אילת ה-13 לעיתונות 2019. ועדת הרדיו, בראשות אמנון נדב, בחרה את הזוכים בקטגוריות השונות, מבין עשרות מועמדויות שהוגשו השנה.

 את פרס הפרויקט המיוחד החליטה הוועדה להעניק למאבק נגד זיהום האוויר במפרץ חיפה, בתוכנית "זירה חופשית" בהגשת אלי לוי ברדיו חיפה. "המאבק החברתי התקיף והמקורי שמנהל אלי לוי נגד זיהום האוויר במפרץ חיפה, במסגרת התוכנית השבועית 'זירה חופשית' ברדיו חיפה, סוחף מאזינים רבים באזור המפרץ למעורבות פעילה בשיח הציבורי בנושא החשוב לחייהם", נכתב בנימוקים לפרס.

שותפה להישג. ענבר דותן ואלי לוי
צילום: רדיו חיפה

"לוי בודק בעקביות את נושאי אכיפת החוק על מפעלים מזהמים, מסקר הפגנות תושבים כנגד פלטפורמת הגז הממוקמת למול כביש החוף באזור זיכרון יעקב ולא חוסך מאמץ לברר למען התושבים את הסיבות לזיהומים הפתאומיים באזור". יחד עם לוי, בחודשים האחרונים מגישה את התוכנית גם השדרנית ענבר דותן, ששותפה להישג.

בנוסף ללוי, החליטה הוועדה החליטה להעניק את פרס תוכנית המוסיקה הטובה ביותר לתוכנית "בריזה" עם השדרן אסי לביא (הג'וקר) ברדיו צפון.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קרנבל פורים בסינמול לב המפרץ

חוגגים את חג פורים עם קרנבל בקצב הסמבה בסינמול לב המפרץ.במקום יחכו לכם בובות ענק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *