המאהב של האשה הוא גם החבר של הבת

בבית המשפט לעינייני משפחה נדון בימים אלה מרובע של אהבים שבו מעורבים בעל ואישה, הבת שלהם והחבר של הבת שהוא גם המאהב של האשה.

במהלך משפט גירושים בין בני זוג שכר הבעל בלש פרטי שעקב אחרי אשתו לאחר שחשד בה שהיא מנהלת רומן. כשהגיעו אליו הממצאים הוא חשף בפני עורכת דינו, שרין סולן, שהמאהב של אשתו הוא החבר של הבת שלהם.  כל הסיפור הזה, נחשף בבית המשפט לעינייני  משפחה, שם גם טוען הבעל כי לא זו בלבד שלא מגיע לאשתו דבר מרכושם המשותף, היא צריכה לשלם פיצוי לבתם המשותפת ולשני ילדיהם על הנזק העצום שגרמה להם. האשה בתגובה גילתה כי שכרה משרד חקירות לעקוב אחרי הבעל, אבל גם אחרי בתם כדי לאפשר לה "זירה חופשית" להיפגש עם החבר שלה בדירת מסתור.

בתצהיר שצירף לתביעת המיליונים שלו, להשאיר בבעלותו את כל החסכונות שנצברו עבור הילדים ואת החלק הארי ברכוש המשותף כדי להבטיח את עתיד ילדיו הוא חושף בין היתר: "היא ניהלה רומן עם חבר של הבת שלנו", כותב הבעל בתצהיר, "אני לא חושב שהיא ראויה להחזיק בכספים או לקבוע מה יעלה בגורלם של ילדנו בעתיד. היא לא ראויה להמשיך לחנך אותם. היא לא יכולה להגיד לבתי מה אסור ומה מותר ולבטח לא לעצב את התבגרותם של שני ילדנו הקטנים".

כדי לחזק את טענתו, יציג הבעל דוח וצילומים של בלש פרטי ששכר כדי לעקוב אחרי אשתו בה חשד כי היא מנהלת רומן עם גבר אחר, אבל לא האמין שאותו גבר הוא חבר של הבת מזה שנתיים.

האישה מצידה פנתה למשרד חקירות ושני בלשים עקבו אחרי הבעל ואחרי בתה. המעקב אחרי הבת, טוענת עו"ד סולן ,נועד לאפשר לה לדעת איפה היא נמצאת בזמן שהיא נפגשת עם החבר-המאהב שלה. האישה הודתה כי שילמה רק למטרה זו אלפי שקלים לאורך תקופה ארוכה.

במקביל ,פנה הבעל בתביעת גירושין לבית הדין הרבני, שם הוא טוען כי אשתו זנתה תחתיו. האישה מצידה מתגוננת בבית המשפט לענייני משפחה ומנהלת קרב על כמה מיליוני שקלים בכסף וברכוש.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *