המשטרה סיימה להיערך למשחקי גמר גביע

משטרת ישראל סיימה את היערכותה לקראת גמר גביע המדינה בכדורגל שייערך בתאריך 15.5.19 באצטדיון סמי עופר בחיפה. שוטרי משטרת ישראל ועשרות סדרנים ומאבטחים יתפרסו ביום רביעי הקרוב, החל משעות הערב המוקדמות באצטדיון ומחוצה לו, במטרה לשמור על הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה במשחק הכדורגל בין קבוצות מכבי נתניה ובני יהודה ת"א.

הישמעו להוראות הסדרנים והשוטרים
צילום: משטרת ישראל

המשחק יחל בשעה 20:45 ושערי האצטדיון יפתחו החל מהשעה 18:00. עקב בידוק קפדני הצפוי בשערי הכניסה, מומלץ לקהל האוהדים להקדים את בואו לאצטדיון.

במשטרה ממליצים להשתמש בתחבורה ציבורית, ניתן להגיע באמצעות רכבת ישראל עד תחנת חוף הכרמל ומשם להגיע ברגל או באמצעות המטרונית. על זמני הרכבות ניתן להתעדכן באמצעות אתר האינטרנט של רכבת ישראל

כל צירי הגישה לאצטדיון ייחסמו החל מהשעה 17:00. לבאים לאצטדיון ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניונים הסמוכים לאצטדיון, חניוני הוט, אינטל, מרכז הקונגרסים, בסיס תובלה, חניוני הים. חניה בחניוני האצטדיון תותר למי שרכש תו חנייה מראש.

ממשטרת חוף נמסר בתגובה: "תתקיים אכיפה מוגברת בנושא חנייה במקומות שלא על פי החוק. יש להימנע מקניית כרטיסים במקומות לא מוכרים וזאת על מנת להימנע ממכירה כפולה של כרטיסים או כרטיסים מזויפים. לא ניתן לעשן בתחומי האצטדיון ולא תותר הכנסת בקבוקי פלסטיק ופיצוחים לאצטדיון. החל מהשעה 17:00 לא ניתן לחנות בשכונת נאות פרס למי שאינו תושב השכונה, תתקיים אכיפה קפדנית במקום. לא תותר כניסה עם נשק. אנו קוראים לכלל האוהדים להישמע להוראות השוטרים והסדרנים וליהנות מחוויית כדורגל מהנה ותרבותית".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

המגן השמאלי פייר קורנו חתם במכבי חיפה

מכבי חיפה קרובה להשלמת הסגל, בדיוק על פי התכניות המקצועיות של המאמן ברק בכר, כאשר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *