הצעה פומבית לרכישת הפועל חיפה

בפעם הראשונה נשמעה באופן פומבי הצעה מצד אנשי עסקים לרכישת מועדון הכדורגל של הפועל חיפה.

לאחר שאתמול ( שלישי ), התראיין יואב כץ, בעלי הפועל חיפה, בתכנית של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ ברדיו תל אביב ואמר קבל עם ועדה שבמידה ויקהל מליון דולר על הפועל חיפה הוא קם והולך, אנשי העסקים נסים ביליה וצחי נקש עלו היום לשידור באותה התכנית והכריזו כי הם כבר הציעו מספר פעמים לרכוש את הקבוצה אך מכיוון שיואב כץ נקב במספר מוחלט הם אמרו שמייד בתום הראיון, הם ימסרו לאמיר הברפלד , מי שהיה חבר הנהלה מטעמם והתפטר לא מזמן , שיצור קשר דחוף עם יואב כץ ויאיצו את התהליך.

עוד מסרו השניים שישנם גופים מסחריים גדולים ועוד אנשי עסקים שמוכנים להירתם כדי לייצר כח גדול ולרכוש את הפועל חיפה מידי יואב כץ שמחזיק בה כבר 15 שנים, ובנוסף הם אף מציעים להפקיד את הסכום הנדרש בנאמנות בידי עורך דין כדי להראות רצינות .

תגובת הפועל חיפה: ״ מהפועל התאמה חיפה נמסר בתגובה לפרסומים על "הצעה" לרכישת הקבוצה מידי הבעלים יואב כץ: "אנשי עסקים שרוצים לעשות עסקים לא מנהלים מו"מ ושולחים הצעות כאלו או אחרות בתקשורת, עוד לפני שהועברו לעיונו של יואב כץ, מה שמעלה לא מעט תהיות לגבי רצינות הדברים. עיתוי פרסום "ההצעה" לפני משחק חשוב ביותר של הקבוצה בשבת מול הפועל רעננה נועד כדי לפגוע בקבוצה ובהצלחתה ולהביא להסתה נגד העומד בראשה"

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *