הקופים הירוקים: החרימו את שני המשחקים הקרובים

ארגון אוהדי מכבי חיפה "הקופים הירוקים" פרסם לפני מספר דקות קריאה לאוהדים, שלא להגיע לשני המשחקים הקרובים של הקבוצה. "עשרה ימים מהמשחק הראשון שלנו ועדיין, אין חדש תחת השמש"

לפני מספק דקות פרסם ארגון "הקופים הירוקים", שלאוהדי מכבי חיפה, הודעה הקוראת להחרים את שני המשחקים הקרובים של הקבוצה. "עשרה ימים מהמשחק הראשון שלנו, ועדיין, אין חדש תחת השמש", נכתב.
"אנו כארגונים, חווים ימים קשים מאוד, בהתלבטויות, התחבטויות ושאלות, האם נוותר על האהבה הכי גדולה שלנו בשביל השינוי? האם אנחנו נלחמים בטחנות רוח? כמו שאמרנו, הפעם אנחנו לא נשתוק, לא נעמוד מהצד ובטח שלא נשלה את עצמנו בתקוות. רכש זה לא מה שיקנה אותנו, חווינו את זה כבר וראינו לאן זה הלך.
המחאות שלנו כלל לא אלימות, לא עוברות על החוק ולא באות מתוך מקום רע, אלא רק בשביל המטרה המשותפת והיא להחזיר את מכבי חיפה למקום הראוי לה".

בהמשך ההודעה נכתב כי הנהלת מכבי חיפה משיבה מלחמה לאוהדים במקום לנסות לפתור את הדברים. לטענתם, ההודעה לעיתונות על עשרת אלפים מנויים שנקנו בזמן חרם המנויים, הוא ניסיון פילוג קלסי.
"בואו נעשה בזה סדר, אין עשרת אלפים מנויים, ובינינו, גם אם יש, מצב נורמלי של הקבוצה יכול להביא גם 25 אלף".

בנוגע להסרת שלטי המחאה, אומרים בארגון האוהדים שהם לא תלו אותם ולא היה להם מושג בדבר תלייתם. "איומים במכתבי הרחקה, איומים בכך שלא נוכל לעשות מנויים, יצירת פילוג בין מקורבים במכבי חיפה – מסרים מגורמים שונים במועדון לאנשים אחרים על כך שאנחנו כארגונים הולכים ומאיימים על בני משפחה במקומות ציבוריים ופרטיים, מה שכמובן, לא קרה, שהרי אם היה קורה, הצינור המקובל הוא המשטרה, למה לא פעלתם שם? האם אנחנו ארגון פשע ולא ידענו?", נכתב בהודעה.

בהמשך יצאו ארגון האוהדים בקריאה להחרמת שני המשחקים הקרובים של הקבוצה, בגביע אירופה ורבע גמר הטוטו, כדי להראות להנהלה, מהי מכבי חיפה ללא הקהל שלה. "גם מי שלא מסכים איתנו – אל תתנו יד לכרטיס הכי זול ב-90 שקלים, הפסיקו לשתף פעולה עם שיטות מכירה שנותנות עדיפות לאוהדים על פני אוהדים אחרים אך ורק בגלל שהם שילמו יותר כסף. אסור שמצב כלכלי יהיה פונקציה באהדת קבוצה, הנטייה הגרידית של המועדון חייבת להיפסק".

בהודעה התייחסו ראשי הארגון לכינויים שזכו בשבועות האחרונים, כמו "אוהדי רכש", "אויבים של המועדון", "תלכו הביתה" וכתבו: "חברים, אנחנו כאן כדי להישאר, כמו שאנחנו כאן בעשרות השנים האחרונות, השינוי יגיע בדוגמת שינוי בהנהלה הרקובה שלנו, זה הרבה יותר עמוק מרכש. ונסיים בדבר אחרון, אדון יעקב שחר, אם אתה רוצה לדבר איתנו, אתה יודע איך למצוא אותנו, נשב איתך בשמחה ונבהיר לך את כל מה שאנחנו חושבים פנים מול פנים, אבל רק איתך, בלי אף אחד אחר, וכן, נשמע גם את דעותייך".

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *