הרחבת קייטנות הקיץ בקרית אתא

קייטנות מסובסדות של משרד החינוך, משרד המדע וקייטנה דיגיטלית של סיסמה לכל תלמיד ללא עלות. עיריית קרית אתא מפעילה באמצעות רשת המתנסים מגוון של קייטנות קיץ לילדים המותאמות לגילאי הילדים המשתתפים ולצרכי ההורים.

לאור בקשות ההורים, הנחה ראש העירייה יעקב פרץ, להרחיב את פעילות הקייטנות עבור ילדי הגנים ובתי הספר. במסגרת הרחבת התוכנית ניתן יהיה להירשם לקייטנות עד השעה 13:00 או עד השעה 17:00 על פי בחירה וכן להירשם למחזור נוסף עד לתאריך 8.8.19.

גם השנה יופעלו שלל קייטנות מסובסדות של  משרד החינוך ביניהם: בית הספר של החופש הגדול לתלמידי כיתות א-ג בעלות של 300 שקלים, קייטנה חברתית לתלמידי כיתות ד-ו'  בעלות של 755 שקלים , קייטנת מדע וטכנולוגיה של משרד המדע בעלות מסובסדת של 80 שקלים בלבד ולראשונה תופעל קייטנה דיגיטלית ייחודית של סיסמה לכל תלמיד למשך שבוע ללא עלות.

בנוסף מציעה רשת המתנסים קייטנות מקצועיות הכוללות 23 ימי פעילות בין השעות 7:30-17:00 כולל ארוחות, סדנאות, ימי כיף ופעילויות העשרה בעלות של 1250 שקלים ברישום מוקדם. בין הקייטנות: קייטנת  כדורגל, כדורסל, קרב מגן ישראלי, מחשבים והייטק וקייטנת עולים.

פתיחת המסגרות מותנית במספר מינימום של משתתפים כאשר רשת המתנסים תפתח קייטנה בכל מקום בו יהיה לכך ביקוש.  בכל הקייטנות מועסק כוח אדם מקצועי ומיומן והן כוללות שלל פעילויות, סדנאות, טיולים ועוד. מחירי הקייטנות אטרקטיביים בהשוואה ליישובים אחרים והם כוללים הנחות שנקבעו על פי ועדת ההנחות למשפחות מרובות ילדים  ומשפחות חד הוריות.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *