השליחה

מגיל צעיר ליאת חי טל מעלימה את הכאב לאנשים עם האנרגיות שלה ותוך כדי היא מקבלת מסרים. אחרי שהדהימה את עצמה ואחרים, החליטה להתמקד בטיפול באנשים והיום היא גם מרצה בכל הארץ. "כשאני מצליחה לעזור, זה האושר שלי"

כבר בגיל 12 הרגישה ליאת חי טל שיש לה אנרגיות של ריפוי והייתה מעלימה כאב לבני משפחה וחברים. מהר מאוד התחילו להגיע המסרים ואחרי שנים בהם נדהמה בכל פעם מחדש, כשהמסרים שלה התגלו כנכונים, בשנים האחרונות היא יועצת רוחנית, מתקשרת.

בכל מקום הרגשתי אנשים. חי טל
צילום: אושרי כהן

היא בת 42, נולדה בעכו כילדה השנייה למשפחה בת ארבעה ילדים ותמיד הרגישה קצת אחרת. "הייתי ילדה מאוד שקטה וביישנית, אבל תמיד ראו אותי אחרת, שונה", היא מספרת השבוע. "כשגדלתי, קיבלתי את האנרגיות בידיים והייתי עושה למשפחה, נותנת להם אנרגיה ומעלימה כאב. כל מי שנתפס לו הגב, היד, הייתי נותנת לו את האנרגיה שלי, בלי ללמוד ומעבירה את הכאב. מגיל 12 אני מעבירה אנרגיות למשפחה הקרובה".

מהר מאוד האנרגיה לוותה במסרים שחי טל החלה לקבל. "פתאום התחלתי לקבל מסרים ולא ידעתי מה זה. הייתי רואה נשים בהריון והייתי אומרת לאמא שלי לה יש בן, לה יש בת, לה יש תאומים והיא הייתה משתגעת. אחר כך כשהן ילדו, הבנו שמה שאמרתי זה נכון. זה ממש בלט אצלי עם נשים בהריון. בגיל 16 פתאום בין החברים הייתי מקבלת מסרים, לא ידעתי איך לקרוא לזה, אבל נגיד חברה שקיבלתי עליה מסר שתתחתן בגיל מסוים ואמרתי לה שתכיר את בעלה בלימודים, ואחרי כמה שנים התוודעתי שזה קרה, הייתי רואה אנשים וממש קולטת אותם, תכונות אופי ואישיות. ככל שגדלתי זה יותר התעצם".

היא התגייסה לצבא, שירתה בחיל הים וגם שם מצאה את עצמה יושבת עם החברים בבסיס, מקבלת ומעבירה מסרים. אחרי שהשתחררה מהצבא, עברה לאזור המרכז. "אחד הדברים שהיו ממש בולטים אצלי, כשהתחלתי לעבוד במקום עבודה, הייתי עושה ניתוח אופי לאנשים, רואה אם הם אמינים וכמה זמן יחזיקו מעמד. בין החברות לעבודה בהתחלה הסתכלו עלי מוזר, לא הבינו איך אני יודעת. אמרתי שאני בעצמי לא יודעת להסביר את זה. לדוגמא מישהו הגיע לראיון בתפקיד של רכש, זימנו שלושה ואחד מהם לא בא לי טוב. קיבלתי מסר שהוא לא אמיתי, שהוא מרמה. הייתי ממש צעירה וחדשה בחברה אבל באתי למנהלת כוח אדם ואמרתי לה שהאיש הזה לא מומלץ לקחת לעבודה כי הוא רמאי. היא הסתכלה עלי במבט של מי אני בכלל שאבוא ואגיד לה את זה. אמרתי לה שתעשה עם זה מה שהיא רוצה. אחרי שנה גילו שהבנאדם זייף תעודות, הוא לא למד את כל מה שאמר. מנהלת כוח אדם באה ואמרה לי שהיא בהלם כי, היא לא רצתה להאמין לי אבל מה שאמרתי קרה. לא משנה איפה הייתי ואיפה עבדתי בכל מהלך החיים, בכל מקום הרגשתי אנשים".

יש לה מלא סיפורים כאלה לחי טל, סיפורים מהסוג שיגרמו ללסת שלכם להישמט. כמו למשל, שבאחת המשרות האחרונות שלה לפני שהחליטה לעסוק בזה במשרה מלאה, היא עבדה במשרד עורכי דין. יום אחד, הושיבו לידה מישהי ותיקה שכבר עבדה בחברה 12 שנים.  "האישה הזו לא הצליחה להיכנס להריון הרבה זמן אבל כשהיא התיישבה לידי, קיבלתי מקבלת מסר שהיא בהריון. אמרתי לה 'מאמילה, את בהריון ואם לא עכשיו, ממש בקרוב ובאופן טבעי'. מסתבר שהיא הייתה בהריון, היא לא אמרה לי באותו רגע, אבל אחרי חודשיים היא אמרה שעוד באותו היום באמת כבר הייתה בהריון, אבל העדיפה לא להגיד. בכל מהלך ההריון שלה קיבלתי מסרים מאוד חזקים, אמרתי לה שיהיה לה בן ושכמה חודשים אחרי הלידה הזו, היא שוב תיכנס להריון ולא תישאר בעבודה הזו, היא תתפטר או תפוטר ואני חודש אחריה. וככה היה. הא לא חזרה לעבודה, התפטרה וחודש אחר כך פיטרו אותי. אחרי ארבעה חודשים היא נכנסה שוב להריון עם בת. כמה שנים שאנחנו בקשר והיא מתייעצת איתי בכל תחום".

חי טל המשיכה לפגוש אנשים, לטפל, לעזור, להעביר אנרגיה ולקבל מסרים שיסייעו להם להמשיך בדרכם, אך למרות זאת, לא חשבה שזה מקצוע. "כולם אמרו לי שאני מתבזבזת. בכל מקום המשכתי לגעת באנשים והכאב היה נעלם. תמיד ידעתי שבשלב מסוים של החיים אתעסק בתחום של לטפל באנשים ובאמת לפני שש שנים בערך החלטתי להתמקד רק בזה".

מאוד מאמינה בבורא עולם. חי טל
צילום: אושרי כהן

איך זה עובד? כשמישהו רוצה להתייעץ איתה, היא מבקשת ממנו להעביר לה תמונה שלו ועל ידי הילה העיניים ותדר הקול, היא מקבלת מסרים. לדבריה, היא מעבירה את כל המסרים שהיא מקבלת ואחרי שהיא מסיימת, אם יש עוד שאלות, כמובן שניתן לשאול. "יש אנשים חסומים אנרגטית וקשה לקרוא אותם, זה לא קורה הרבה, אבל לעיתים לאנשים עם אנרגיות של חסימה, אני לא יכולה לקבל את המסרים. במקרים כאלה אני מתנצלת ואומרת שאני לא יכולה לקרוא מסרים, אבל יכולה לטפל בדברים אחרים, אני עושה שיחות, מחזקת, מעודדת ותומכת ויש לי כמה וכמה קבועים".

במקביל, היא מעבירה הרצאות ברחבי הארץ, מספרת את הסיפור האישי שלה ואז משתפת את הקהל במופע, המשתתפים מראים לה תמונה ומקבלים מסרים. "עשיתי הרצאה במלון חוף התמרים ומישהי הראתה לי תמונה של הנכד שלה ואני מקבלת מסר שהילד לא מדבר, למרות שהוא בן שבע. אני אומרת לה, בפני 50 נשים שהילד לא מדבר והיא התחילה לבכות, אמרה שזה נכון. הייתה גם מישהי שרצתה לבחון אותי, הביאה לי תמונה של בעלה, אני מסתכלת עליו, הוא נראה רגיל בתמונות, אבל ראיתי שהוא חולה. אמרתי לה שאני מצטערת, אבל בעלה מאוד חולה והיא הראתה לי תמונה אחרת שלו, מחובר למכשירים ואמרה שהוא חולה במחלה. אם אני רואה משהו שאני מקבלת דרך מסרים שמהווה בעיה רפואית, אני משתדלת לא להיכנס לזה, זה קצת מלחיץ. אני אומרת להיבדק, אבל לא נכנסת לזה יותר מדי".

המסרים שהיא מקבלת לא סותרים את האמונה החזקה שיש לה באלוהים, להיפך, היא מרגישה צינור שלו. "אני מאוד מאמינה בבורא עולם ואני שליחה שלו. קודם כל אני מודה לקדוש ברוך הוא כל יום על המתנה הזו, כי זה הקטע של העזרה לאנשים, ברגע שאתה מצליח לעזור לאדם במשבר או מישהי שעברה בגידה, כל משבר שהצלחתי, זה האושר שלי".

לדבריה, יש לה הבחנה מאוד טוב לגבי התאמה בין בני זוג, היא יכולה לקלוט מיד אם מדובר באדם לא אמין. "הייתה מישהי שאמרה שיש לה בעיות עם בעלה, שהוא בוגד בה. אמרתי לה: 'סליחה, אבל גם את בוגדת בו'. היא הייתה בשוק, איך עליתי על זה. הייתה לי תוכנית רדיו מקומית בה הייתי מעלה מאזינים. מישהי העבירה לי תמונה של גבר ורצתה לדעת אם הוא מתאים לה. קיבלתי מסר שהוא לא אמין ואפילו יש מצב שהוא נשוי. אמרתי לה שהוא לא פנוי ויש מצב גדול שהוא נשוי, הם היו חרדים. היא לא ידעה מה לעשות. דיברתי איתה ותוך כדי קיבלתי מסר ואמרתי לה, שיבוא אדם שהיא לא מכירה, אבל מכיר את הבחור וראה אותם ביחד, הוא ישיג את הטלפון שלה בדרך לא דרך ויגיד לה להתרחק. לא תיארתי לעצמי שזה יקרה כל כך מהר, אבל למחרת בצהרים היא צלצלה בוכה וסיפרה, שצלצל אליה בחור ואמר לי להתרחק מהבנאדם כי הוא נשוי עם חמישה ילדים".

ביקשתי מחי טל להעביר מסרים על המצב של המדינה בשנה הקרובה. בנוגע לבחירות אמר חי טל: "כן ראיתי שיהיו בחירות נוספות. לביבי יהיה מאוד קשה להרכיב ממשלה ויש מצב שאולי הוא ינסה, אבל הוא לא יצליח ואז ייגשו לבחירות חוזרות, אני מאוד מקווה שאני טועה אבל יש בלאגן רציני. בנוגע למצב הביטחוני, המתיחות עם איראן תהיה מאוד גבוהה, קיבלתי מסר שבסוף 2020 – 2021 יש מצב שהמתיחות תשפיע על כל המדינה, אולי אפילו עד מצב של מלחמה".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

מירי צור- לעצב את החלום שלך

מעצבת הפנים מירי צור, היא דוגמא מוחשית לרפורמה והחדשנות המובאת בימים אלו בעולם עיצוב הפנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *