ויהי אור

עיריית קרית ביאליק החלה בפרויקט החלפת שלטי רחוב לשלטים מוארים, אותם יוכלו הנהגים לראות בקלות גם בחושך

עיריית קרית ביאליק החלה בפרויקט החלפת שלטי רחוב ברחבי העיר, תחילה כפיילוט בשכונת נאות אפק המוקמת בימים אלה ובשכונת סביניה הוותיקה, לאורך הרחוב הראשי, קרן היסוד. העמוד הייחודי עליו הותקנו שלטי הרחובות מאפשר בעתיד להתקין עליו שלטי פרסום בהם תוכל העירייה להשתמש על מנת ליידע את התושבים על אירועי תרבות השונים בעיר.  
"החלטנו לחדש את שלטי הרחוב ולהחליפם בשילוט מואר, מודרני ובטיחותי, על מנת לאפשר לנהגים החולפים על פני השלטים לראות את שמות הרחובות גם בחשכה", אמר ראש העירייה אלי דוקורסקי. "קרית ביאליק שואפת להיות עיר ירוקה הדואגת לאיכות הסביבה, לכן הצבנו את השלטים החדשים על גבי עמודים מודולריים, עליהם מותקנת מערכת סולרית שלא מצריכה חיבור העמוד למערכת החשמל".

השלטים הוצבו לאורך רחוב קרן היסוד בהצטלבות עם הרחובות רחל, השקדים, האלונים, התאנים, ורחוב שמעון. בשכונת אפק הוצבו השלטים לאורך רחוב נעמי שמר ובהצטלבות הרחובות יפה ירקוני, שושנה דמרי, אהוד מנור ועוזי חיטמן.

עיריית קרית ביאליק החליטה לחלק את שכונות העיר לאשכולות, כאשר כל אשכול קיבל צבע אחר ובהתאם לכך גם צבע השילוט ישתנה משכונה לשכונה ויזוהה עמה. "בימים אלו אנו עמלים על הכנת מפת העיר החדשה, שתכלול את השכונות המזרחיות", הוסיף דוקורסקי. "גם במפה זו נציין את שכונות העיר כאשכולות בצבעים השונים בהתאם לצבע השלט שנבחר לאותה השכונה".

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *