זוכרים את שון

מאות אנשים הגיעו לטורניר לזכרו של שון כרמלי, חייל צה"ל שנהרג בצוק איתן, שהתקיים במתחם גולאסו בקרית ים, בנוכחות בני משפחתו. בטורניר המרגש ניצחה קבוצת אריות נווה דוד

זו השנה השלישית בה מתקיים במתחם הגולאסו בקרית ים, טורניר לזכרו של החייל הבודד ואוהד מכבי חיפה שון כרמלי. אתמול (ו') התקיים טורניר נוסף כדי לזכור את החייל שגרם לעשרות אלפי אנשים ללוותו בדרכו האחרונה.
כרמלי נפל במבצע צוק איתן, בזמן שמשפחתו מתגוררת בחו"ל, אבל פוסט אחד של אוהד הקבוצה, גרמה לעשרות אלפי איש לעזוב את עיסוקיהם ולהגיע להלווייתו. המשטרה דיברה על 20 אלף איש, אבל בפועל נראה שהיו יותר.

זוכרים את שון. הטורניר בגולאסו
צילום: רפי גבאי

הטורניר לזכרו של כרמלי נפתח במשחקי ילדים של האקדמיה לכדורגל הפועל קרית ים וילדי מכבי חיפה והמשיך בטקס מרגש, בו נאמו אחד מבעלי המתחם עידו שטראוס, רפאל קבסה ואביו של שון, אלון כרמלי.
טורניר הבוגרים כלל 16 קבוצות כדורגל חובבני, ביניהן גם חבריו ליחידה של כרמלי ובסך הכל מעל 150 שחקנים. מי שניהל את כל האירוע ואמון על הפקת הטורניר מדי שנה הוא קובי אסייג.
במשחק הגמר המותח ניצחה אלופת הטורניר אריות נווה דוד את האקדמיה לכדורגל קרית ים בבעלותם של שטראוס, רן בן שמעון ועדן בן בסט 4:3 בבעיטות פנדלים. בטורניר נכחו מאות אוהדים, בני משפחה ושחקני עבר והווה.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *