זו ההזדמנות שלכם לשדרג את איכות החיים – סופח לחות עוזר לכם לנשום אויר נקי יותר!

מהי לחות וכיצד היא כולה לפגוע בנו?

לחות בוודאי מוכרת לכם מתחזיות מזג האוויר במשך ימי הקיץ ובעיקר מהימים שבהם אתם יוצאים החוצה מהבית ומוצאים את עצמכם מזיעים, אך האם אתם יודעים מהי לחות? למעשה מדובר במידת הרטיבות הנמצאת באוויר אותה אנו מודדים באחוזים. כמי שחיים באקלים הים תיכוני אתם לבטח מבינים שלחות היא חלק מחיי היומיום שלנו, כדאי שתדעו שלחות גבוהה מעל ל65% עלולה להוביל לפגיעה באורח החיים שלנו הן מבחינה בריאותית והן מבחינת נזק לרכוש.

זה התוצר האפשרי של לחות גבוהה

עובש הוא התוצר הישיר של חלל מגורים או חלל תעשייתי שחשוף ללחות גבוהה, התפתחות של עובש בתוך חדרי מגורים עלולה להיות מסוכנת מאחר והוא מוביל להתפתחות של רעלנים שעלולים לגרום לנזקי נשימה ולפגוע בילדים או אנשים מבוגרים. הנזק האפשרי מעובש אינו בא לידי ביטוי רק מבחינה בריאותית אלא יכול להתבטא גם בנזקים לרכוש. עובש בחללים סגורים יכול לפגוע בריהוט עץ, בספרים, בבגדים ואף ברצפות פרקט שנוטות להתנפח לאחר חשיפה ממושכת ללחות גבוהה. לכן מומלץ להציב בחדרים או חללים שאינם מאווררים באופן קבוע סופח לחות שיכול לשפר את איכות החיים שלכם ולמנוע פגיעה ברכוש.

סופח לחות – הפתרון שמשדרג את איכות החיים

המכשיר הזה יכול לשמור על החיים והרכוש שלכם, הגיע הזמן שתכירו את סופח הלחות. סופח לחות הוא מתקן שתפקידו להפחית את רמת הלחות בחללים שאין באפשרותנו לאוורר אותם באופן קבוע ויומיומי, חללי מגורים או משרדים או תעשייה כדוגמת חדרי שינה, חדרי ארונות, חדרי אמבטיה, חממות לגידול קנאביס ועוד. באמצעות פעולה מתמשכת של שאיבת האוויר המצוי בחדר והסרת הלחות מצליח סופח לחות תעשייתי או סופח לחות ביתי להפחית את רמת הלחות ולהביא אותה לרמה הרצויה כך שנוכל לנשום אוויר נקי יותר וכן לשמור על הרכוש שלנו מפני נזקים אפשרים כתוצאה מהצטברות עובש.

כיצד מתבצעת הפעולה של סופח לחות ביתי?

סופח לחות ביתי פועל באמצעות שאיבה של אוויר לח אל תוך המכשיר, באמצעות מעבר של האוויר בצינורות מקררים הופכת הלחות למים אשר מצטברים במכשיר והאוויר הנקי חוזר לחלל החדר. את המיכל יש צורך לרוקן כדי שפעילות המכשיר תהיה מתמשכת ולא תיעצר בשל הצטברות נוזלים. סופח לחות ביתי הוא מתקן מומלץ במיוחד עבור אנשים הסובלים מאלרגיות שונות כיוון שבמהלך פעילותו הוא מנקה את האוויר הנמצא בחדר ומפחית בכך את הימצאותם של אלרגניים שעלולים להזיק לאנשים הסובלים מכך.

סופח לחות – הרבה מעבר למכשיר ביתי

סופח לחות אינו משמש להפחתת רמת הלחות בחדרי מגורים או בחללים ביתיים, הוא משמש כפתרון מקצועי גם בתחום התעשייה ואף גידול הקנאביס. בתעשיות מסויימות כדוגמת תעשיית המזון נדרשת שמירה על רמת לחות קבועה כדי לא לפגוע במוצרים, אותו הדבר מתרחש גם במעבדות לגידול קנאביס שם ישנה חשיבות רבה לרמת הלחות מתוך רצון להביא לגידול מקסימלי ללא נזק לצמחים. במקרים כאלה נעשה שימוש בסופח לחות תעשייתי אשר הינו בעל יכולת לספוח לחות גבוהה יותר. אז איזה סופח לחות מומלץ עבורכם? כמו תמיד בחיים מדובר במוצר אותו יש להתאים באופן מקצועי לצרכים האישיים ולגודל חלל המגורים שלכם ולכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע או להיכנס לאתר שלנו ולגלות על מגוון סופחי הלחות הקיימים.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *