חגג בחינה של בתו ונעצר על נהיגה בשכרות

תושב הקריות שבילה בטקס החינה של בתו, נעצר על נהיגה בשכרות ורישיון הנהיגה שלו נלקח. בשימוע מול קצין משטרה, הצליח עורך דינו לשכנע, כי הרכב דרוש בבית המשפחה, ואולי רק כי חתונת הבת תתקיים בשבוע הבא

תושב הקריות שבילה ביום חמישי בטקס החינה של בתו, הצפויה להינשא לבחיר ליבה בשבוע הבא, יצא מהאירוע אל ביתו, אז נעצר על ידי משטרת התנועה. בבדיקה של האלכוהול התגלה כי בדמו כמות אלכוהול הגבוהה בהרבה מהמותר, רישיונו נלקח במקום וגם רכבו.

הרכב דרוש. עו"ד נוה
צילום: עצמי

בשימוע שהתקיים לו אתמול (יום ראשון) על ידי קצין משטרת התנועה, נקבע כי רישיון הנהיגה יישלל לו, אך כשהחל השימוע על המכונית, טען בא כוחו של הנהג, עו"ד יעד נוה, כי בעלת הרכב היא למעשה אישתו, אישה שאינה בקו הבריאות, מה שדורש מכונית בבית. עוד טען עו"ד נוה, שחתונת בתו מתקיימת בשבוע הבא, מה שדורש רכב בבית המשפחה.

"הרכב מאוד דרוש בבית המשפחה", אמר עו"ד נוה השבוע, "דרוש רכב בבית, בטח עשרה ימים לפני החתונה, שלא סיימו לחלק את כל ההזמנות לאורחים".

קצין המשטרה קיבל את טיעוניו של עו"ד נוה והחליט להחזיר את הרכב אל המשפחה, למרות שמדובר במקרה נדיר. "רק במקרים חריגים המשטרה מחזירה את הרכב לנהג שנתפס שיכור, בכזו כמות גבוהה של אלכוהול בדם, בדרך כלל לוקחים את הרכב לשלושים ימים, אבל במקרה הזה, הצלחתי לשכנע את קצין המשטרה שהרכב ממש נדרש בבית", אמר עו"ד נוה.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *