"מכבי חיפה קבוצה מסוכנת"

החלוץ של הפועל חיפה לוסיו מרניאו מדבר על המשחק שיתקיים מחר נגד מכבי חיפה, משחק הבית האחרון של חדרה

הפועל חדרה תשחק מחר נגד מכבי חיפה, במשחק בית. לקראת המשחק, החלוץ הברזילאי של הפועל חדרה לוסיו מרניאו אומר כי למרות העונה הטובה של קבוצתו, הם צריכים להיזהר ממכבי חיפה.
"עשינו עונה טובה מאוד, אבל ברור שיש רצון גם לסיים אותה כמו שצריך", אומר מרניאו. "מכבי חיפה היא הקבוצה היחידה שניצחנו בפלייאוף וכדי לחזור על זה גם מחר, נהיה חייבים לדעת לעשות את הדברים הנכונים, בעיקר מבחינה מנטלית. ההכנה שלנו לכל משחק מצוינת, אבל ברמות האלה אסור לטעות, כי אז אתה נענש על כל טעות. מכבי חיפה קבוצה מסוכנת מאוד, יש לה הרבה על מה לשחק וכדי לקחת נקודות נהיה חייבים להיות מרוכזים ומפוקסים, ובעיקר לדעת לנצל את ההזדמנויות שלנו. כולנו שחקני כדורגל ויודעים שלמרות העונה המצוינת, תמיד זוכרים את הסוף. יש לנו עוד שלושה משחקים עד לסיום העונה, ואנחנו מאוד רוצים לנצח ולתת חותמת מוצלחת לפלייאוף של הפועל חדרה". מחר חדרה תשחק את משחק הבית האחרון של הקבוצה, לדברי מרניאו, הוא וחבריו ישתדלו לסיים את המשחקיים הביתיים בניצחון.
"אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, אבל ברור שנרצה לסיים את העונה מול הקהל הביתי שלנו עם משחק טוב והלוואי שגם נצליח לנצח, וניתן לו עוד רגעים של אושר לעונה הזו".

אודות מרסל אפרת כהן

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *