חווית קולנוע ב-270 מעלות

רשת בתי הקולנוע yesPLANET, ממשיכה להרחיב את מגוון מערכות ההקרנה המתקדמות והבלעדיות לה ומשיקה את אולם הקולנוע השלישי בישראל בטכנולוגיית ה-ScreenX, בהשקעה של כ- 1,250,000 שקלים, כעת גם ביס פלאנט חיפה יוקרנו סרטים בטכנולוגיה זו

אולם ה-ScreenX הראשון הושק בדצמבר 2018 במתחם הקולנוע בראשון לציון ולפני כארבעה חודשים הושק האולם השני בישראל במתחם yesPLANET בבאר שבע. כעת מושק אולם נוסף, השלישי במספרו בישראל וה-307 בעולם, במתחם הקולנוע שלyesPLANET  בסינימול חיפה.

פורמט ה-ScreenX, של חברת CJ 4DPLEX (מבית היוצר של טכנולוגיית ה-4DX), כולל שלושה מסכים המעניקים לצופים חוויה עוצמתית, רחבה יותר ועוטפת הרבה יותר. הטכנולוגיה הושקה לראשונה בעולם ב-2012 ברחבי אסיה (קוריאה, יפן וסין) והפכה במהרה להצלחה מסחררת.

האולם החדש בקניון הסינמול בחיפה יכיל 220 מושבים ויציע לקהל המבקרים צפייה פנורמית ב-270 מעלות המרחיבה את המסך אל הקירות הצדדיים של האולם ומאפשרת חוויית צפייה שטרם נראתה כמותה בצפון הארץ.  ה-ScreenX מצטרף לאולם ה-4dx ומתחם ה-VIP כחלק ממגוון חוויות הצפייה הייחודיות ביס פלאנט חיפה.  

העבודה על הקמת הפורמט נמשכה כמספר שבועות, במהלכם הותקנו חיפויי קירות מיוחדים על קירות האולם מימין ומשמאל ובנוסף ארבעה מקרנים, שניים מכל צד לקבלת תמונה על כל קירות הצד. מקרנים אלו מנוהלים על ידי שרתים מיוחדים המסונכרנים למערכת ההקרנה הראשית של האולם, ומזרימים את תוכן ההקרנה בתיאום. התוכן המשודר בצידי המסך לא מחליף את אירועי הסרט שמתרחשים במסך הראשי, אלא מהווים תוספת מהנה לתמונה הכוללת.

חווית קולנוע ב270 מעלות
צילום: יס פלאנט

ליעד קרימברג מנהלת השיווק של יס פלאנט: "קולנוע יס פלאנט חיפה נפתח לקהל בשנת 2008 כקולנוע הגדול בישראל, עם חווית הצפייה הטובה ביותר למבקרים מכל אזור הצפון, כחלק משיפור ושכלול מגוון ואיכות שיטות ההקרנה באופן מתמיד. לאור ההצלחה האדירה של אולם ה DX4,  שהפך להיות אולם ה- DX4 המצליח ביותר בישראל ולאחר שדרוג מתחם ה VIP, לחוויית ה-VIP הטובה בישראל, אנחנו נרגשים להשיק גם את אולם ה- ScreenX ולאפשר לקהל הלקוחות לבחור איך הוא מעדיף לחוות את הסרט. ההשקעה בחדשנות ואיכות ההקרנה ממשיכה להיות נר לרגלינו גם בבתי הקולנוע הוותיקים של הרשת.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

ואולי כל מה שאנחנו צריכים עכשיו זה סטנדאפ עם אסף יצחקי ללא צנזורות?

מה באמת אתם צריכים כרגע? נדמה שלפתוח את מהדורות החדשות בחודשים האחרונים הפך עבור מרבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *