חוזרים ללימודים: גם המורות מתרגשות

אנה פשניצ'ני- מאמו, מורה למדעים

שומרים הכי טוב שיש. אנה פשניצ'ני- מאמו
צילום: עצמי

בכל שנה מחדש התרגשות אדירה מציפה אותי ככל שהימים מתקרבים אל התאריך שרבים מחכים לו הראשון לספטמבר. ההתרגשות היא כפולה, כאמא לשני ילדים, הבכור שחוזר למסגרות להן ציפה רוב החופש וכמורה.

כמורה צעירה, בשנים הראשונות החששות לקראת תחילה השנה גברו על רגעי הנחת אך עם הזמן מתרגלים ומצפים לפגוש את התלמידים יותר ויותר. מחכים לראות איך גדלו התלמידים אותם זכינו להכיר בשנים הקודמות, אילו חוויות חוו בחופש הגדול ועם אילו חדשות יגיעו אל הכיתה. מתרגשים גם לקראת הגעתם של התלמידים החדשים, אותם עוד לא מכירים ולקראתם מבצעים הכנות רבות, חושבים על השיעורים הראשונים, כיצד לעשות היכרות נכונה וקבלה נעימה אל החטיבה, שכן אני זוכה ללמד כל שנה מחדש את גילאי חטיבת הביניים והתיכון את מקצועות המדעים והביולוגיה. חשוב לזכור שעבור הילדים כל שנה היא התחלה, אבל בעבור התלמידים המתחילים כיתה א', התלמידים העוברים מהיסודי אל חטיבות הביניים או אלה העולים אל התיכון ההתחלה היא מרגשת במיוחד ומלאה בחששות לקראת המקום החדש.

אז מה נאחל לתלמידינו היקרים השנה? תהיה שנה פוריה- שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה. שנמשיך להשכיל ולהכיל, לרכוש מיומנויות חשובות והכי חשוב ערכים לחיים. תבטחו בנו, תלמידים יקרים, תשאלו שאלות שיאתגרו אותנו ויביאו ללמידת חקר משותפת. ולכם הורים יקרים, שתרוו נחת מהילדים המקסימים אותם אתם שולחים אל מערכת החינוך ותסמכו עלינו המורים, תאמינו בנו שאנו שומרים על האוצר היקר שלכם הכי טוב שרק אפשר!

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

תגובה אחת

  1. הדר גולן

    המורה הכי טובה בעולם!!! הלוואי והיא היתה מורה שלי!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *