חוזרת לליגה. מכבי חיפה מול בני ריינה הערב

חוזרים ללחם ולחמאה באצטדיון גרין בנוף הגליל.
ברק בכר, במסיבת העיתונאים, אמר: ״ ההפסד מול הפועל ירושלים חרוט לנו טוב מאוד, ולכן המטרה היא לבוא בגישה אחרת. הסקנו את המסקנות ״
וזה אומר שיהיה גם שינוי מנטלי אצל השחקנים שכם דיברו על ארועי טדי בדרך חזרה מטורינו, אבל הדבר החשוב באמת הוא הרוטציות והשינויים שאותם יבצע ברק , מה שהוא לא השכיל לעשות בטדי מול הפועל ירושלים.

דולב חזיזה מול יובנטוס. קרדיט מכבי חיפה האתר הרשמי

רז מאיר, שחזר מפציעה, צפוי לקבל דקות ראשונות העונה (אולי אפילו בהרכב), סאן מנחם יתפוס את מקומו של פייר קורנו בצד שמאל.
בכר משחק בליגה בשיטת 4-3-3 ולכן שני בלמים יפתחו כאשר כנראה שעבדולאיי סק יעלה יחד עם עופרי ארד ( כדי לתת מנוחה לדילן בטובינסיקה ולשון גולדברג שפתחו מול מכבי תל אביב, מול יובנטוס בטורינו ויחזרו להרכב מול יובנטוס בשלישי) סק שותף למספר דקות במשחק הניצחון על מכבי תל אביב, ושיחק בהרכב מול יובנטוס בטורינו אך הגיע ללא כושר משחק וזה מה שברק ינסה לתת לו. בעקבות עזיבתו של אורי דהן בכר חייב להכשיר ולהכניס עוד בלם לרוטציה וזאת ההזדמנות של ברק לשלב את עופרי ארד אבל מצד שני זאת ההזדמנות של עופרי ארד לנצל את ההזדמנות כיוון שבכל הפעמים שהוא קיבל אותה הוא לא לקח אותה.
בקישור יעלה בוודאות נטע לביא ששיחק 30 דקות בטורינו ולצידו ישחק כנראה מוחמד אבו פאני (עלי מוחמד עדין צריך להשתקם מהפציעה וברק יעדיף לתת לו מנוחה). צ׳רון שרי לא צפוי לפתוח בהרכב ואת מקומו צפוי לתפוס מאור לוי, שהחליטו בקבוצה לא לשחרר להשאלה בגלל מצוקת קשרים אבל גם בקבוצה וגם בסביבתו הקרובה של השחקן מבינים שאין תחליף לדקות משחק ומאור מגיע לשלב קריטי בקרירה שהוא חייב לשחק. בשל העומסים הכבדים הוא אמור לקבל דקות משמעותיות ואם כך יקרה אז חובת ההוכחה תהיה עליו. למאור אולי יהיה קל יותר לשחק עם חלק התקפי מעולה, חזיזה אצילי ודין דוד ששותפו רק לשלושים דקות הגלל הצום, ולא עם שחקנים ללא דקות וללא איכות כמוהם , מה שהקשה עליו להתבטא.
יתכן (בסבירות נמוכה) כי ברק ישים במשבצת של שרי את דולב חזיזה ואז מאוויס צ׳יבוטה , שקיבל דקות ראשונות בהרכב בטורינו, יפתח.
בחוד ההתקפה ישחק דין דוד שכבש 3 שערים בשני המשחקים האחרונים ועושה רושם שהוא יצא מהתקופה הלא טובה שעברה עליו.

דין דוד חוגג מול יובנטוס. קרדיט, מכבי חיפה האתר הרשמי

3200 אוהדים ירוקים חיסלו תוך דקות את הכרטיסים וכנראה האוהדים הירוקים קנו גם ליציעי הקבוצה הביתית ולכן אנו נראה היום כ-4000 אוהדים ירוקים ביציעים .

ההרכב המשוער: ג׳וש כהן, רז מאיר(ינון אליהו), עבדולאיי סק, עופרי ארד(דילן בטובינסיקה/שון גולדברג),סאן מנחם, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, מאור לוי (דולב חזיזה), עומר אצילי, דולב חזיזה (מאוויס צ׳יבוטה ) דין דוד

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

מכבי חיפה תתמודד הערב בקרב על תואר. הופעת בכורה לפיירו

לאחר כחודש וחצי מסיום העונה הקודמת, שהסתיימה בטעם חמוץ עם אובדן הגביע, ולאחר ששבה ממחנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *