חט"ב אורט דפנה זכתה בפרס ההצטיינות של ארגון המורים

חט"ב אורט דפנה זכתה בפרס הצטיינות של ארגון המורים על מעורבות חברתית ואזרחית ותרומה לקהילה. הפרס הוענק בטקס חגיגי שהתקיים באולמי "אבניו" קריית שדה התעופה

הפרס הוענק לחטיבת דפנה עבור מגוון היוזמות והפרויקטים המצעידים את התלמידים ומעודדים פעילויות התנדבותיות בקהילה ונתינה . חבר השופטים ציינו כי בית הספר הצליח ליצור אווירה שגורמת לתרבות ארגונית משתפת, המלמדת לערכיות ואזרחות טובה ואווירה מקדמת למידה.

הפרויקטים שצוינו על ידי חבר השופטים הם "בית התה", "מרחב זואולוגי", מכללת ותיקים ו"גם אני יכול". מדובר בפרויקטים המשלבים בלמידה בבית הספר מתנדבים גמלאים, הלומדים יחד עם התלמידים ומעשירים את הידע שלהם תוך עשייה התנדבותית. בית הספר מקדם את קבלת השונה על ידי שילוב תלמידים תקשורתיים על קשת האוטיזם בפעילות בית ספרית. על עשייתו הייחודית, החינוך למעורבות חברתית ואזרחית ועל התמדתו בנתינה למען האחר בקהילה הוענק לבית הספר פרס הצטיינות.

צילום: קרית ביאליק
מנהלת חט"ב אורט דפנה רעיה טובול מקבלת את הפרס מידי שר החינוך רפי פרץ ומנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב
צילום: עיריית קרית ביאליק


את הפרס קיבלה מנהלת בית הספר רעיה טובול. שר החינוך רפי פרץ בנאום שנשא בחר לציין את אורט דפנה ואת המיזם של התנדבות כיתתית המתקיים בו כדוגמה למעורבות קהילתית.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, בירך על הזכייה המכובדת: "אני גאה מעומק לבי במנהלת בית הספר רעיה טובול והצוות הנפלא  העושים במלאכת החינוך למען תלמידותינו. אני מאחל לצוות בית הספר המשך עשייה פורייה וערכית לצד הישגי לימוד מרשימים".

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *