חיפה: יהיו או לא יהיו קייטנות בחנוכה?

הורים רבים בחיפה לא יודעים אם בעקבות החלטת משרד החינוך שלא לסבסד השנה את קייטנות חנוכה, יתקיימו הקייטנות בעיר. חברת המועצה הילה לאופר שלחה מכתב לראש העירייה, בו היא מבקשת תשובות: "רצוי לעשות סדר"

החלטת משרד החינוך שלא לסבסד השנה את קייטנות חנוכה לילדי הגנים וכיתות א'-ג', גררה אחריה היסטריה אצל קהילת ההורים ברחבי הארץ. חלק מראשי הערים לקחו יוזמה והחליטו לסבסד בעצמם את הקייטנות, עבור ציבור ההורים בעירם. כך לדוגמא, הודיע ראש עיריית נשר רועי לוי על כוונתו לזמן את ועדי ההורים ולדעות במתווה הקייטנות בחנוכה.

גם בחיפה התעוררה קהילת ההורים, המעוניינים להיערך אחרת באם העירייה לא תסבסד את הקייטנות, אך בעיר השתררה אי בהירות בנושא. חברת המועצה מסיעת הירוקים בחיפה הילה לאופר, קיבלה פניות רבות מהורים מודאגים ברחבי העיר והחליטה לשלוח היום מכתב לראש העירייה עינת קליש, בו היא מבקשת התייחסות ותשובה ברורה לנושא הקייטנות. "האם קייטנות הגנים ובתי הספר יתקיימו כרגיל? מה המשמעות הפדגוגית ומי יהיה אחראי על התוכן באם משרד החינוך אינו חלק מהמתווה?", שאלה לאופר במכתב. "ידוע לי כי המגמה היא לא לענות לשום גוף תקשורת, אך איני גוף תקשורתי כי אם חברת מועצה הזכאית לתשובה ומבקשת שהפעם אקבל התייחסות ומענה לטובת הורי חיפה וקרית חיים".

לאחר שנשלח המכתב אמרה לאופר: "בסך הכל אני מבקשת מענה להורים שפנו אלי. יתכן שזו סתם שמועה ובכדי שלא תקבל חיים משלה, רצוי לעשות סדר בנושא. ראיתי ראשי ערים אחרות כגון ראש עיריית נשר שהוציא הודעה יזומה להורים בנושא, ולאחר עגמת הנפש שחוו ההורים החיפאיים רגע לפני קייטנות הקיץ, לא רוצה שיחוו שזאת שוב".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *