טסה לכבוש את אמריקה

כוהנת הטרמפו פיט מעיין פטיטו, שהפכה לאחרונה לאישה נשואה, הודיעה לפני זמן קצר על כך שנענתה להצעה לאמן את שיטת האימון שלה בארה"ב. וזה אומר בעיקר, שהיא עוזבת. אבל אל דאגה, היא תחזור בעוד מספר חודשים

אין ספק שהשנה האחרונה בחייה של כוהנת הטרמפו פיט מעיין פטיטו הייתה סוערת. מי שייבאה את הטרמפולינות לישראל ופיתחה את הספורט הקשוח, עברה עליות ומורדות, בעיקר דחפה את עצמה למעלה, באמצעות מלאי אנרגיות בלתי נדלה. היא מיתגה את עצמה, שברה שיא גינס בקפיצה על טרמפולינה, מצאה את אהבת חייה, עומרי, לו נישאה לפני מספר שבועות.

הצעה מפתיעה. פטיטו
צילום: יוני אוחיון, וויו צלמים

לפני זמן קצר הודיעה פטיטו כי היא עוצרת את החיים בארץ ולמשך מספר חודשים טסה ללאס ווגאס ולוס אנג'לס, כדי להגשים את החלום הבינלאומי שלה.

"אין לי מושג אפילו כיצד להתחיל ולשתף במה שעובר עלי בימים האחרונים, אבל אין ברירה", אמרה פיטיטו. "אתמול בערב עצמתי את עיני ובראש שלי עברו לי תמונות מהשנים האחרונות, הקמת העסק, המלחמה ההתחלתית, הפריצה הגדולה, הצמיחה, שיתופי פעולה עם רשת פתאל, עם מכון הכושר הגדול במדינה זאוס, פתיחה של סניפים נוספים בצפון וכמובן שיא גינס שקבעתי בקפיצות על טרמפולינה ועדיין כלום, לא הכין אותי לשנה האחרונה. ראשית ההיכרות עם בעלי עומרי, ההכנות לקראת החתונה, הערב המרגש וזהו, אני נשואה לאחד שלי, אבל משהו נוסף קרה בחודשים האחרונים ועכשיו הגיע הזמן לספר. לפני מספר חודשים קיבלתי הצעה מפתיעה, להגיע ולאמן בארצות הברית, להביא את שיטת האימון שלי לשם. בהתחלה חשבתי שצוחקים עלי, לא הבנתי מה רוצים ואז החלטתי לערב את היועץ העסקי שלי, ד"ר יואל סולם, שליווה אותי לאורך מרבית הדרך".

חוזרת בנובמבר. שטיין ופטיטו
צילום: יוני אוחיון, וויו צלמים

לדברי פטיטו, בחודשים האחרונים התנהל משא ומתן, שהגיע לסיומו בהחלטה, לעזוב את חיפה ולעבור לארצות הברית. "לקראת חג האהבה שאלו אותי מהי אהבה ואני חושבת שאהבה היא החיים עצמם, מה שאנחנו עושים ביום יום. אז בשנה הכי גדולה שלי, ברגע הכי נכון ביום האהבה, אעלה על מטוס כדי לקחת את שיטת האימון שלי למדינה,  בה אומרים שכל החלומות מתגשמים. מעיין שייפ בדרך לארצות הברית לעשות את זה בגדול".

לדברי פטיטו, הפעילות בארץ תישאר כפי שהיא ומי שתמלא את מקומה בקבוצות, היא דורין שטיין. פטיטו צפויה לטוס ביום שישי ולחזור בחודש נובמבר. "בשישי הקרוב אני עולה על המטוס, מצוידת במזוודות, באנרגיות שלי ובכל האטרף שהולכים לכבוש את ארצות הברית".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

זהבה הר אדיר- בשביל הבריאות

"נפש בריאה בגוף בריא" זו לא עוד סיסמה, אלא דרך חיים שיש ללמוד אותה כדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *