יורה לכל הכיוונים / בני סלמון

"מכבי חיפה נמצאת בנקודת אל חזור. היא יכולה להתרומם גבוה ולמנף את עצמה, או שהיא יכולה להיות מכבי חיפה של שמונה השנים האחרונות, ללא הצהרת כוונות ומה שיקרה, יקרה"

המועדון צריך להתארגן ולהיערך כבר עכשיו לעונה הבאה. השנה בניגוד לשנים קודמות, מכבי חיפה מציגה מצד אחד בסיס רחב של שחקנים ישראלים צעירים ומוכשרים (לקבוצה יש את הסגל הצעיר ביותר בליגת העל), אך מצד שני, היא חייבת להיפטר מהשחקנים שלא היו בתוכניות המקצועיות, להביא זרים איכותיים ולחזק בעוד שניים שלושה שחקנים ישראלים בכירים.

נקודת האל חזור. בני סלמון


בגזרת הזרים, רק ארנסט מאבוקה, שחוזהו הוארך, ימשיך לשחק בקבוצה, סיידובא סומא ישתחרר אוטומטית בסוף יוני, לג׳ורג׳ מנדג׳ק לא הוצע להמשיך, מנואל איטורה ואטיין ריינן סיימו את החוזה וקיבלו הודעה שהם משוחררים, אליסון דוס סאנטוס לא נמצא בתוכניות המקצועיות, אך הוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה ויתקיים איתו משא ומתן להתרת החוזה.
המלפפון החם של הקיץ ויקיר האוהדים הירוקים הוא קרים פריי הטורקי, שמחכה למימוש האופציה. הכל כבר סוכם אך בעקבות העובדה שאין לו מספרים, כי הוא סיפק רק שער אחד ושלושה בישולים ב-15 הופעות, במכבי חיפה חושבים שוב ומנסים להוריד עלויות. העניין הוא, שהקהל הירוק משתוקק לראות את הטורקי חותם לשנה הבאה כמה שיותר מהר, ובגלל שזה נמתח ומתמשך, זה מעורר תמיהות, ספקות וחוסר שביעות רצון והאוהדים לא נוהרים לחדש מנויים בקופות.

מכירת המנויים בנסיגה וזאת בנוסף לירידה של כ-20 אחוזים בשתי העונות האחרונות. המגמה תימשך ומכבי חיפה עלולה למצוא את עצמה, לראשונה מאז עברה לאצטדיון סמי עופר, עם מתחת לעשרת אלפים אוהדים. 
לסיכום, מכבי חיפה נמצאת בנקודת אל חזור. היא יכולה להתרומם גבוה ולמנף את עצמה במידה ויחשבו נכון, יחזקו בשחקנים ישראלים בכירים איכותיים, יעשו סקאוטינג על שחקנים זרים איכותיים ויפגעו בהם, או שהיא יכולה להיות מכבי חיפה של שמונה השנים האחרונות, קבוצה שתפתח את העונה ללא הצהרת כוונות ומה שיקרה, יקרה.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *