יעקב פרץ הוא ראש העירייה שנעצר

בתום הארכת מעצר, הוארך מעצרו עד ליום חמישי. פרץ נעצר עם עשרה חשודים נוספים, בחשד לעבירות שוחד, מרמה והלבנת הון, ביניהם גם ראש עיריית קרית ים לשעבר שמואל סיסו ומנכ"ל חברת יפה נוף

ראש עיריית קרית אתא הוא ראש העירייה שנעצר הבוקר, יחד עם עשרה חשודים נוספים, בתום חקירה משותפת של יחידת יהלום ויחידת להב 433, בחשד למעורבות בעבירות שוחד, קבלת דבר במרמה, הלבנת הון, עבירות על פי פקודת מס הכנסה וכן עבירות נוספות. בין המעורבים שנעצרו, גם ראש עיריית קרית ים לשעבר שמואל סיסו ומנכ"ל חברת יפה נוף אבישי כהן.

מעצרו הוארך. פרץ
צילום באדיבות הליכוד

החשודים הובאו אחר הצהרים אל בית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם. מעצרו של פרץ הוארך בארבעה ימים והוא ישהה במעצר עד ליום חמישי. גם מעצרו של סיסו הוארך בארבעה ימים ומעצרו של כהן הוארך בחמישה ימים.

במסגרת החקירה החרימה המשטרה מסמכים מהמשרד להגנת הסביבה. לפי החשד, בין היתר זכו קבלנים ויזמים להטבות בעבודות תשתית ועבודות נוספות תמורת שוחד.

ממצאי החקירה מעלים, כי המעורבים ביצעו, לכאורה, עבירות שחיתות תוך מעורבות בעלי השפעה בחברות ממשלתיות ובמוסדות שלטון. על פי החשד, פעלו בעלי האינטרסים, כדי לקדם את ענייניהם העסקיים, תוך ביצוע עבירות וכדי להשפיע על מקבלי ההחלטות בחברות ממשלתיות לקדם את ענייניהם. כמו כן עלה החשד כי בעלי תפקידים בכירים ברשויות מקומיות ואף במשרדי ממשלה מעורבים לכאורה אף הם בקידום ענייניהם של בעלי האינטרסים בתמורה לשוחד או ממניעים פסולים אחרים.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *