יצא להחליף פנצ'ר ונהרג

נהג מונית שעצר בצד הכביש כדי להחליף גלגל, נהרג מרכב חולף שנסע במהירות. לצוותי הרפואה שהגיעו למקום, לא נותר אלא לקבוע את מותו. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור הרכב הפוגע

לפני שעה קלה הוזעקו כוחות משטרה והצלה לכביש עוקף קריות, בין קרית ביאליק לעכו, לאחר שהתקבל דיווח על תאונת דרכים קטלנית, לכיוון צפון. כביש 22 נחסם לתנועה ממחלף ביאליק לכיוון צפון.

לגורמי הרפואה שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו של אדם בשנות ה-50 לחייו. על פי גורמי רפואה, כתוצאה מהתאונה נפצע אדם באורח אנוש ומותו נקבע במקום. "מדובר בנהג מונית, שיצא ממוניתו שעצרה בשול הכביש עקב פנצ'ר ונפגע מכלי רכב חולף. הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית", סיפר הפרמדיק אבנר קוגל מאיחוד הצלה. בהמשך נקבע מותו של הגבר.

מהמשטרה נמסר כי בוחני התנועה של משטרת ישראל, שהגיעו לזירה, החלו בחקירת נסיבות התאונה. באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה מציינים כי בשנה האחרונה אירעו מספר רב של תאונות עקב עצירה בשולי הכביש. ראוי ומומלץ לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת עצירה בשול הכביש ולהימנע ככל הניתן מעצירה בשולי הכבישים מה שגורם למרבה הצער לתאונות קשות וקטלניות.

עוד נמסר מהמשטרה, כי על פי חקירת הממצאים הראשוניים בזירה, רכב בצבע כסף פגע בנהג, בעת שהחליף גלגל ונמלט מהמקום. המשטרה מבקשת מכל מי שהיה עד לתאונה, או הבחין בתנועה חשודה בכביש סמוך להתרחשותה בשעה 11:05 , מתבקש להתקשר למוקד 100 ולמסור פרטים בהתאם.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *