ירוק חיוור ונטול ברק

במשחק משוגע אמש באצטדיון סמי עופר,נוצחה מכבי חיפה 2-1 בידי הפועל באר שבע במשחק שהיה בו הכל. שלושה פנדלים,שלושה כרטיסים אדומים, שופט שאיבד שליטה על המשחק, תגרה בין השחקנים, ספסלים עצבניים, בזבוזי זמן גדולים ודרמה מטורפת בסיום.

אצילי, לא משחק טוב של הקשר. האתר הרשמי מכבי חיפה

המחצית הראשונה נפתחה עם התנפלות רבתי של הירוקים על באר שבע מהשריקה לפתיחה ולאחר שנפסל שער לטובת מכבי חיפה בטענה של נבדל (מוצדק) בדקה ה-13 קיבלה מכבי חיפה פנדל מפוקפק למדי שחזיזה תרגם ליתרון. לאחר שש דקות,רועי גורדנה הבאר שבעי הורחק באדום ישיר לאחר שפגע במחמוד ג׳אבר והשליטה החיפאית התחזקה עוד יותר. הצרות לא פסקו להגיע מהכיוון של באר כאשר השוער אריאל הרוש נפצע וירד לספסל אבל הירוקים לא ניצלו את השליטה כדי לתרגם זאת לשערים וירדו עם יתרון שברירי.

המחצית השניה התנהלה רובה ככולה בחצי הבאר שבעי שרק בזבזו זמן והתפללו לנס, אבל חוץ משני מצבים, מכבי חיפה לא סיכנה את השער של גלזר המחליף.

רוני לוי המאמן האורח הכניס את איתי שכטר ואת איאד אבו עביד, שני אקסים ירוקים, והם היו הגורמים המרכזיים בדרמה שהתחוללה.

זה התחיל בתגרה המונית בין השחקנים ששכטר היה הסמן הימני בה, התגרה הזאת בעצם הוציאה את כל שחקני וספסל מכבי חיפה מהמשחק, ואז בהתקפה הבודדה במחצית השניה של הפועל באר שבע נבעט כדור לשערה דל מכבי חיפה, כדור שפגע בידו של עומר אצילי שהורחק. אבו עביד דייק והותיר את שחקני ואוהדי חיפה בהלם .

השופט ליבוביץ׳ הוסיף 7 דקות ומכבי חיפה ניסתה ללחוץ כדי להבקיע שער ניצחון. באחת ההתקפות שסוכלה על ידי ההגנה הבאר שבעית הורחק כדור לכיוון שערה של מכבי חיפה. עופרי ארד רץ 60 מטר אחרי שכטר והחליט לבסוף להכשיל אותו בתוך הרחבה וגם בפנדל השני דייק אבו עביד. גם ההתקפה הירוקה האחרונה הסתיימה בהחמצה ואיבוד הנקודות.

דוניו, לא מצליח למצוא את הרשת.קרדיט האתר הרשמי מכבי חיפה

ברק בכר לא ניהל את המשחק טוב, החילופים שלו היו מאוחרים ולא השפיעו על המשחק, הקבוצה היתה חייבת ״להרוג״ את המשחק עוד במחצית הראשונה כי היריבה דלה כבר ויתרה על המשחק. כל זה לא עזר. מכבי חיפה לוקה קשה מאוד במשחק ההתקפה, ומה שהחל מצוין בתחילת העונה התפוגג לגמרי וכאשר אצילי שובת מהבקעה והחלוצים הירוקים מתחילת העונה בליגה לא מוצאים את הרשת וטור ההבקעות שלהם עומד על אפס, זאת התוצאה.

ברק אמר במסיבת העיתונאים לאחר המשחק: ״ נגררנו לפרובוקציות שלהם ולא היינו צריכים לעשות את זה״ אבל בסביבת המועדון כועסים על ההופעה שח אתמול וגרוע מכך, הקהל הירוק מתחיל לאבד את הסבלנות.

מהלך משחק:

דקה 4: 
דין דוד עם ניסיון ראשון. החלוץ ניסה בבעיטה שטוחה מחוץ לרחבה והרוש קלט
דקה 8: ליבוביץ' מצביע על הנקודה הלבנה לאחר הכשלה של אור דדיה על אצילי
דקה 13: לאחר מס' דקות של התייעצות ובדיקה ב-VAR,ליבוביץ' לא שינה את החלטתו וחזיזה הכניע מהנקודה הלבנה את אריאל הרוש והעניק יתרון מוקדם לירוקים!דקה 19: באר שבע נותרה בעשרה שחקנים לאחר כרטיס אדום לרועי גורדנה דקה 30: הרמה לרחבה של מנחם הגיעה לאצילי שבעט מתוך הרחבה כדור שפגע בשחקן הגנה של באר שבע ויצא לקרן
דקה 45+7: אצילי מצא את חזיזה ברחבה והאחרון עצר בחזה והמשיך עם בעיטה שנעצרה ע"י גלזר
דקה 45+8: שוב חזיזה בתוך הרחבה, הפעם העביר למנחם שניסה להעביר רוחב וגלזר הצליח להדוף לקרן

מחצית שנייה:

דקה 61: שרי בנגיעה הראשונה שלו מצא את חזיזה ברחבה והאחרון בעט כדור מסובב שנהדף לקרן. בעיטת הקרן מצאה את הראש של ארד שנגח טוב אבל מצא את גלזר במקום
דקה 68: מנחם העביר לאצילי שהתקדם מעט ובעט כדור שטוח מטווח של כ-20 מ' שנהדף לקרן
דקה 84: לאחר בדיקה ב-VAR, ליבוביץ' קבע פנדל לב"ש ואדום לאצילי על נגיעה ביד 
דקה 86: איאד אבו עביד השווה את התוצאה מהנקודה הלבנה. 1:1 בסמי עופר
דקה 95: אדום לעופרי ארד לאחר הכשלה על איתי שכטר ברחבה
דקה 96: אבו עביד כבש מהנקודה הבלנה. 2:1 לב"ש
.

קרדיט: האתר הרשמי מכבי חיפה

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *