יש חשמל באוויר בכל פעם שמביטים בה, הכירו את קיה נירו החדשה

תשכחו מכל מה שהכרתם, היא הולכת לשבור לכם את הלב

בשנת 2016 קיה נירו הוצגה בשוק בישראל בפעם הראשונה, מדובר היה בסיפור אהבה ממבט ראשון של הישראלים עם רכב חדש מתוצרת קיה האהובה אשר מצויד במנוע היברידי שאפשר חיסכון בעלויות. בתקופה קצרה יחסית הצליחה הנירו להפוך לבחירה מועדפת והתייצבה בראש טבלת הביקושים. שש שנים חלפו מאותה הצגה ראשונה וכעת נוחת בישראל הדור החדש של קיה נירו, היא חדשה ומרשימה יותר מכל מה שהכרתם בעבר.

למה הישראלים אוהבים רכב חשמלי?

צרכנים מחפשים תמיד אחר פתרונות שיכולים לספק להם מענה מבחינת צרכים וזאת לצד חיסכון בהוצאות, לכן ניתן להבין את הביקוש העולה לרכבים חשמליים בישראל. העובדה שמדובר ברכבים עם הטבת שימוש והקלה במיסוי משכו את הישראלים באופן טבעי, לצד החיסכון בעלויות של הוצאות התדלוק החודשיות. נדמה כאילו מחסור בעמדות טעינה במרחבים ציבוריים או מתחמים פרטיים לצד החשש ממנועים חשמליים מלאים עדיין עוצר את הישראלים ממעבר מלא לרכבים אלה, אולי לצד ההכרה של מנועי הבנזין עליהם אנחנו נוסעים במשך שנים ארוכות. קיה נירו, אשר הגיעה עם מנוע היברידי, הייתה זו שסיפקה מעבר קל למנוע משולב ולכן גם כבשה את הישראלים במהירות.

קיה נירו החדשה

קיה נירו PHEV דור 2 מגיעה מצוידת במנוע בנזין 1600 סמ"ק עם הספק של 105 כוחות סוס או עם מנוע חשמלי בעל הספק של 183 כוחות סוס. היא מגיעה עם שיפורים עיצוביים ומקוריים שכובשים את הלב ואת המבטים, היא ארוכה בכמעט 7 ס"מ ורחבה ב 2 ס"מ ואפילו חשבו ביצרנית הרכבים הקוריאנית על שקעי USB ליושבים מאחור כי נוחות והנאה יכולים להוסיף לערך של הרכב החשמלי והחסכוני החדש מבית קיה. ניתן לומר כי קיה נירו החדשה מצוידת בכל מה שחלמתם ומעבר: תאורת לד חדישה בעלת נראות מרשימה, מפתח חכם כמובן, צג מולטימדיה גדול 10.25 אינץ, בקרת אקלים, ריפודי בד משולבים עם עור, משטח טעינה אלחוטי לנייד שלכם ועוד.

כמובן שגם על הבטיחות חשבו בקיה

קיה נירו מספקת לכם אפשרות בחירה ברכב חשמלי וברכב חסכוני מבית היצרנית הקוריאנית הכי אהובה על הישראלים, אבל מעבר לכך היא גם מספקת לכם דבר נוסף וחשוב עבור כל משפחה ישראלית והוא הבטיחות. קיה נירו PHEV דור 2 מגיעה עם מערכת בלימה אוטונומית, מערכת לתיקון סטיה מנתיב, מערכת ניתור אקטיבית של שטחים מתים, מערכת למניעת תאונות וכך למעשה אתם רוכשים קיה חדשה שזוכה לציון 91% הגנה על מבוגרים, 84% על ילדים ו 76% על הולכי רגל. חשוב לציין כי היא זכתה ב5 כוכבי בטיחות מארגון NCAP.

היא ללא ספק הקרוסאובר הבא שלכם

כשאתם מחפשים רכב חשמלי וחסכוני במרכב קרוסאובר שמאוד מבוקש בקרב הנהגים בישראל, בשל הנוחות שהוא מספק לעומת בחירה ברכבים משפחתיים. אחרי כחמש שנים בהן קיה נירו הצליח להוביל את קטגוריית הרכבים שלו ולהתייצב לצד קיה פיקנטו וקיה ספורטאז' כרכבים המבוקשים שמגיעים מיצרנית הרכב הקוריאנית שכבשה את ליבנו. הנירו החדשה מגיעה משודרגת בכל נקודה לעומת הדגם הקודם והיא ללא ספק הבחירה הנכונה שתספק לכם תמורה מלאה לכסף שלכם. נדמה שניסיון לחזות את העידן שבו מכוניות חשמליות מלאות ישלטו בשוק הרכבים עדיין לא קרוב, בעיקר בשל המחירים ותשתיות הטעינה המוגבלות הקיימות בישראל. מצד שני מחירי הדלק כנראה לא יעצרו ולכן ניתן לחזות כי רכבים היברידים הם הבחירה הנכונה לתקופת המעבר הזו, ובהיצע הרכבים ההיברידים קיה נירו החדשה היא התשובה.

היכן ניתן  לראות את קיה נירו החדשה?

אם אתם גרים בצפון הארץ התשובה לשאלה שלכם היא מאוד פשוטה, מרכז השרות של קיה צפון מספק לכם את הכתובת המקצועית ביותר הן לצפייה ומענה ברכבי קיה החדשים כדוגמת קיה נירו החדשה והן מבחינת שירותי המוסך בטכנולוגיה המתקדמת ובהתאם לכל דרישות יצרנית הרכב הקוריאנית. במרכז השירות הצפוני תוכלו להתרשם מקיה נירו החדשה ואף לבצע נסיעת מבחן שתספק לכם את השקט הנפשי שאתם הולכים לעשות את הבחירה הנכונה.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …