כובשים פסגות גם בתקופת חוסר וודאות – הכירו את קבוצת זיסברג

מתחת לפני השטח ודווקא בתקופה של חוסר וודאות הופכת קבוצת זיסברג לאחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בצפון!

בחינת נתוני שוק הנדל"ן ומחירי הדירות בישראל בעשור האחרון, ואם נדייק לפחות בחמש עשרה השנים האחרונות, נמצאים בעלייה בשל מכלול סיבות ובהן: היצע נמוך של נכסים למגורים, מספר נמוך של התחלות בנייה חדשות ולצד אלה כמובן ניתן להוסיף את משבר הקורונה שפגע בענף הבנייה. עליית הריבית בשנה האחרונה עלולה להביא למפנה, בשעה שאנשי מקצוע צופים בלימה בעליית המחירים בתקופה הקרובה בטווח הקצר ואולי אף ירידה במחיר הנכסים בטווח הארוך יותר.

חוסר הוודאות, מחסור בהזדמנויות בשוק הנדל"ן המקומי ועליית הריבית הובילו משקיעים ישראלים וקבוצות נדל"ן להתחיל ולבדוק השקעות בחו"ל. כעת מסתבר כי מתחת לפני השטח מצליחה קבוצת זיסברג, קבוצה חדשה הפועלת בשוק הנדל"ן בהובלתו של המנכ"ל ברק זיסברג להוכיח כי כל משבר מייצר הזדמנות וכי ערנות גבוהה והכרת השטח יכולים להוביל ללא מעט הזדמנויות דווקא בתקופה הנוכחית.

ברק זיסברג - מנכ"ל קבוצת זיסברג

ברק זיסברג, מנכ"ל קבוצת זיסברג, אשר מגיע עם עבר ניהולי עשיר בתחום המשלוחים עם שירות למאות לקוחות עסקיים ושליטה כמעט מוחלטת באזור הצפון החליט להרים את הכפפה ומתוך רצון להרחיב את הפעילות העסקית בחר לייסד את קבוצת זיסברג כקבוצה העוסקת ביזמות, רכישה וסחר בנכסי נדל"ן. מיום היווסדה של הקבוצה היא הצליחה לבצע רכישה של 12 נכסים בהיקפים שונים הנעים בין מאות אלפי שקלים ועד מיליוני שקלים לכל עסקה, ברחבי הצפון עם התמקדות בחיפה, נשר, קריות וטירת הכרמל בשלב הראשון. בחינת העסקאות השונות מצביעה על דפוס פעולה של זיהוי הזדמנות עסקית, ביצוע משא ומתן מהיר ומוצלח, רכישת נכסים והשבחתם לקראת מכירה ברווח גבוה, המטרות העתידיות של הקבוצה מתמקדות בהרחבת הפעילות וכניסה לתחום ייזום פרויקטים.

"אנחנו מאמינים כי גם בתקופה המאופיינת על ידי חוסר וודאות ניתן לאתר הזדמנויות עסקיות וכאשר אנו מאתרים הזדמנות כזו אנו נעשה הכל כדי לזכות בה" מצהיר ברק זיסברג מנכ"ל הקבוצה. העסקאות בשטח מוכיחות כי יש אמת מאחורי ההצהרה וניתן להביא כדוגמא עסקת רכישת משרד בעיר נשר שבוצעה בתמורה ל 340 אלף ₪, הנכס הושבח ואותרו שוכרים איכותיים מה שמוביל לקבלת הצעות סביב למחיר של 700 אלף ₪ בעבור הנכס כעת. דוגמא מצוינת נוספת היא של דירה שנרכשה במחיר של 1.85 מיליון ₪ בעיר נשר ובתוך מספר חודשים ועם הכנסת שוכרים איכותיים נסק מחיר הנכס להצעות של למעלה מ 2.5 מיליון ₪ כיום.

גולת הכותרת של העסקאות שמבצעת הקבוצה באזור הצפון בחודשים האחרונים היא רכישת בניין שלם ונטוש שניצב על שטח המיועד לבנייה רוויה בשכונת חליסה בחיפה, בסך של 3.25 מיליון ₪ עם פוטנציאל להקמה של 1000 מ"ר בנויים בעלות של 15 אלף ₪ למטר. הנתונים מעידים כי קבוצת זיסברג בהובלתו של המנכ"ל ברק ממשיכה להיות פעילה בשוק הנדל"ן, לזהות הזדמנויות ולבצע עסקאות עם פוטנציאל רווח גבוה מה שמעיד שכדאי לעקוב אחר הפעילות שלה בתקופה הקרובה.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

אביב יזמות ובנייה- בונים ומובילים

חברת "אביב יזמות ובנייה" סיימה בימים אלה פרויקט בניה לסניף נוסף של רשת הום סנטר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *