כוכבי שנות ה-80, גולסטאר ומני ממטרה ביקרו את ילדי רמב"ם

בוקר עמוס כוכבים עבר היום על ילדי ביה"ח "רות" לילדים, המאושפזים ומטופלים במרכז הרפואי, שנהנו מפעילות התנדבותית עם אבק של כוכבים

כוכבות גולסטאר ברקוביץ ודיין
צילום: פיטר פליטר

הבוקר, שנפתח בדברים שנשאו אורחי הכבוד של האירוע: שמשון עידו, חבר מועצת העיר חיפה, שלמה אוחיון, יו"ר האגודה וועד קרית חיים וד"ר מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם, הפך מהר מאוד לאירוע צבעוני שמשך ילדים מכל הגילאים, בני משפחה ומבקרים סקרניים. את האורחים ליווה הפנינג ענק שהתקיים בקומת מרפאות חוץ של ביה"ח "רות" וכלל צילומי מגנטים של חברת קוואלה, בובות ענק, פעילות של הבלון הקסום, חלוקת משחקים וממתקים מופע של הקומיקאי איתן בוכריס וחלוקת מתנות מטעם מועדון הכדורגל של מכבי חיפה.

ראשונה להפעיל את הילדים הייתה שרון אלימלך, אחריה הגיעו לפגוש את המטופלים במחלקה כוכבות סדרת הראליטי "גולסטאר" לי ברקוביץ ומיטל דיין. בהמשך נהנו הקטנטנים מקוגומלו – מאסטר הקפוארה של הילדים, שחימם את הזירה בשביל כוכב הילדים הידוע "מני ממטרה" שהגיע לשיר, לרקוד ולהצטלם עם המעריצים. באירוע לקחו חלק גם שני אלון, זוכת ה"מרוץ למיליון" ואומן החושים נבו אבוטבול.

מני ממטרה
צילום: פיוטר פליטר

גולת הכותרת הייתה ביקור הקאסט של כוכבי הסדרה "שנות ה-80": מני אסייג, מירי בוהדנה, צחי לב, יוסי וידר, הרצל טובי, לירן יקוטי, אריק משעלי, אילן אדרי, שרלין דניאל וחזיזה מוראי. הכוכבים משכו את תשומת הלב של רבים, כשהסתובבו בין כתלי בית החולים וסיירו במרכז הרפואי. החבורה הודתה למארחים מרמב"ם ואף השאירה מזכרת מצולמת: ברכת ווידאו לצוות הסיעוד של רמב"ם לציון שנת האחות 2020.

כוכבי שנות ה-80 ומנה"ל רמב"ם
צילום: פיוטר פליטר

את האירוע ארגנו כוכי חג'ג' – יו"ר וועדת הרווחה של ארגון עובדי עיריית חיפה, שרית תורג'מן ועידן עידו והוא התקיים הודות לתרומתם של אמנון עידו – יו"ר ארגון עובדי עיריית חיפה, ועד קרית חיים, רפאל אליאנרדו, אדם שאול, ביטרמן חיים, מיקי קצב, אורי באבו ונאווה קולאג'.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

ואולי כל מה שאנחנו צריכים עכשיו זה סטנדאפ עם אסף יצחקי ללא צנזורות?

מה באמת אתם צריכים כרגע? נדמה שלפתוח את מהדורות החדשות בחודשים האחרונים הפך עבור מרבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *