כיצד בוחרים שולחן לפינת האוכל? הכנו לכם כמה טיפים חשובים.

שולחן פינת האוכל הוא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר שעליכם לבחור בקפידה לבית שלכם, בעיקר בשל העובדה שהוא עתיד לשמש הרבה מעבר לשולחן אכילה. רכזנו עבורכם מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה

שולחן פינת האוכל – כמה הוא חשוב באמת?

המחשבה הראשונה שעולה בראשנו כאשר אנו חושבים על שולחן לפינת אוכל היא כמובן על ארוחת הצהריים או הערב שאותה כנראה נבלה על השולחן, אבל האם אתם לוקחים אפשרות שאותו שולחן כנראה ישמש להכנת שיעורי הבית של הילדים, או אף לשולחן העבודה שעליו תעבדו עם המחשב הנייד? שולחן פינת אוכל מנצח הוא שולחן שיכול לתת מענה לצרכים המשתנים של המשפחה שלכם, לתקציב שלכם וכמובן מותאם למקום הפנוי ולעיצוב הכולל של הבית. אלה הם חלק ניכר מהנקודות אליהן תצטרכו להתייחס כאשר אתם מעוניינים לשדרג או לרכוש שולחן לפינת האוכל.

בחירת שולחן לפינת אוכל – טיפ ראשון הגודל

הטיפ הראשון שיש לנו לספק לכם כאשר אתם נמצאים רגע לפני רכישה של שולחן לפינת אוכל הוא כמובן להתחשב במקום. אם בעבר שולחנות לפינת אוכל היו גדולים ומגושמים אנו עדים בשנים האחרונות למגוון פתרונות אפשריים שיוכלו לצמצם את השטח שתופס השולחן, באמצעות אפשרויות לפתיחה בשעת הצורך. אתם יכולים להנות מפינת אוכל קטנה לצרכים היומיומיים שלכם, ובו בזמן להנות מאפשרות פתיחה והגדלה לפינת אוכל גדולה בשעה שאתם מארחים את ארוחת שישי או חג. כאשר אתם בוחרים פינת אוכל קטנה או פינת אוכל גדולה, קחו בחשבון שמעבר לשטח שיתפוס השולחן עליכם גם לקחת בחשבון שטח נוסף עבור הכיסאות וחשוב מכך עבור ישיבה נוחה על השולחן.

בחירת שולחן לפינת אוכל – טיפ שני העיצוב

פינת אוכל מעוצבת היא ללא ספק תוספת עיצובית מרעננת לכל דירה או בית מגורים. מדובר בפריט ריהוטי בעל נוכחות אשר ישפיע באופן ישיר ויתרום לשדרוג העיצוב הכולל של הבית. הטיפ שלנו הוא כמובן ליצור התאמה לעיצוב הביתי שלכם, אם יש לכם מטבח כפרי כדוגמא סביר שתרצו לבחור בפינת אוכל כפרית העשויה עץ, מצד שני מטבח יוקרתי יוביל באופן ישיר לבחירת פינת אוכל יוקרתית.

אין ספק שלסטייל של פינת האוכל יש השפעה, בין אם אתם בוחרים בסטייל עממי העשוי עץ כדוגמא מתוך רצון לספק אוירה חמה ובין אם אתם בוחרים למשל בזכוכית או חומר יוקרתי אחר מתוך רצון להפוך את פינת האוכל היוקרתית שלכם לרף העיצובי שממנו יושפע כל הבית

בחירת שולחן לפינת האוכל – טיפ שלישי הצורה

צורת שולחן פינת האוכל תושפע באופן ישיר מגודל החלל שיש לה למלא. מרבית האנשים בוחרים בצורה מלבנית, מאחר ומודבר בצורה הקלאסית והפונקציונאלית ביותר מתוך התאמה לכל הצרכים המשפחתיים האפשריים כמעט. שולחנות עגולים או אובליים מתאימים יותר לחללים צרים יותר והם מייצרים אינטימיות בזמן האירוח אם מדובר בכמות קטנה של אנשים. שולחן פינת אוכל מרובע מתאים בעיקר לחללים גדולים מאחר והוא דורש שטח גדול יותר.

יכולים לסייע לכם בהתאמה

רהיטי בוקובזה מציעים לכם כבר שנים ארוכות מגוון נרחב של שולחנות פינת אוכל מעוצבות ויוקרתיות, עם התאמה אישית לחלל המגורים שלכם. היועצים בבוקובזה יודעים לשאול אתכם את השאלות הנכונות ובהתאם לסייע לכם לבחור את שולחן פינת האוכל המתאים ביותר לבית שלכם.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *