כל הדרכים המובילות לרכב חדש

מעוניינים לרכוש רכב חדש וליהנות מהחוויה המהנה שנסיעה ברכב שכזה טומנת בחובה? תשמחו לגלות שכיום, יש לא מעט דרכים ושיטות באמצעותן תוכלו לרכוש את הרכב המבוקש, גם אם אין ברשותכם את ההון ההתחלתי המאפשר לכם לרכוש את הרכב במחיר מלא.
להלן סקירה של כל הדרכים המרכזיות אשר יובילו למטרה:

רכב 0 קילומטר
אחת הדרכים להתחדש ברכב, עוברת דרך עסקאות רכבי 0 קילומטר. בעסקאות מהסוג הזה, אתם למעשה רוכשים את הרכב שלכם מחברת ליסינג ומחד, נהנים מרכב חדש "מהניילונים" ומאידך, זוכים לקבל עליו הנחה משמעותית.
סביר להניח שרבים שואלים את עצמם כעת "היכן הקאץ'?" ובכן,  הקאץ' טמון בעובדה שהרכב אומנם חדש אך הוא לא נרשים כיד ראשונה – מי שנרשם כיד ראשונה זאת חברת הליסינג עצמה.
מי שמתעניין בגובה ההפחתה, אז בעסקאות "אפס קילומטר" ההנחה המינימאלית היא 13 אחוז – אך קיימת אפשרות למצוא גם רכבים המוצעים בהנחות משמעותיות.
כמובן, שמי שמתעניין בעסקאות 0 קילומטר, חשוב שישים דגש על  מספר פרמטרים טרם קבל ההחלטה ובין היתר: יש לבדוק שהרכב המבוקש על ידו אכן מוצע בעסקה שכזאת. יש לבדוק את גובה ההנחה אותה ניתן לקבל והאם העסקה (על כל היבטיה), תהיה אכן משתלמת בעקבות אותה ההנחה. מעבר לכך, יש לברור בקפידה את החברה אשר תציע את העסקה – בהליך הבחירה כדאי לשים דגש גם על תנאי העסקה שאותה החברה מציעה וגם על פרמטרים אחרים כמו: ניסיון, אמינות, שם ומוניטין. 

ליסינג פרטי
דרך נוספת ליהנות מכל היתרונות של רכב חדש, עוברת בעסקת ליסינג פרטי.
ליסינג פרטי מהווה למעשה עסקת מימון עבור הרכב, לתקופת זמן הידועה מראש.
עסקאות ליסינג פרטי יכולות להתאים עבור אנשים אשר מבקשים ליהנות מרכב חדש, אך אין ברשותם את ההון ההתחלתי אשר יאפשר להם לרכוש אותו.
בעסקאות ליסינג פרטי, הרוכש מתבקש לשלם סכום חודשי קבוע, אשר ידוע מראש, לתקופת זמן אשר גם היא הוגדרה מראש.
בסוף התקופה, עומדת בפני הרוכש 2 אפשרויות – הראשונה, לרכוש את הרכב (כאשר, הסכום אותו הוא שילם יקוזז ממחיר הרכב) והאפשרות השנייה, היא להחזיר את הרכב לחברה ולהיכנס לעסקה חדשה – וכך ליהנות שוב מנהיגה ברכב חדש.
עסקה זאת, מאפשרת לכל מי שמעוניין לרכוש רכב חדש, ליהנות מרכב חדש ואף להחליף אותו ברכב אחר בכל תקופת זמן של שנתיים עד שלוש שנים – וזאת, במינימום של התעסקויות או בירוקרטיות.

קרדיט: pexels.com

רכישה מהיבואן
רכישה מהיבואן היא הדרך המסורתית לרכישת רכב חדש. היתרונות של רכישת רכב חדש מהיבואן הם רבים והמשמעותיים שביניהם טמונים בעובדה, שקיימת אפשרות לבחור בין מספר רב של דגמים ורמות גימור, שיש אפשרות לפנות ליבואן לגבי כל נושא או בעיה שעולה ורשימת היתרונות עוד ארוכה.
יחד עם זאת, יש גם חיסרון אחד משמעותי, אשר טמון במחיר הגבוה של הרכב – כך שמי שאין ברשותו את התקציב ההתחלתי הנדרש לרכישת רכב חדש, עדיף שיבחן בקפידה את האלטרנטיבות.

אפשרויות מימון לרכב
דבר נוסף שכל מי שתר אחר רכב חדש צריך לדעת, הוא שקיימות לא מעט שיטות מימון ייעודיות עבור רכישת רכב חדש – כך שגם אם אין ברשותכם את התקציב ההתחלתי הנדרש לרכישה של רכב חדש (בכל אחת מאפשרויות הרכישה שהוצגו), עדיין, אין סיבה למהר ולהרים ידיים.
ההמלצה תהיה לנסות ולבדוק מהן שיטות המימון המוצעות ואם אחת מהשיטות נראית כרלוונטית, משתלמת ומתאימה, היא ללא ספק יכולה לפתוח צוהר לעבר רכב חדש.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *