כתב אישום חמור נגד המטפלות בנווה שאנן

פרקליטות מחוז חיפה הגישה אתמול כתב אישום נגד שתי המטפלות באשם להתעללות ותקיפת פעוטות

כתב אישום חמור הוגש אתמול על ידי פרקליטות מחוז חיפה, בבית המשפט המחוזי בחיפה, נגד שתי המטפלות החשודות בהתעללות ותקיפת מספר פעוטות בגן בנווה שאנן בחיפה. כתב האישום מייחס למטפלת אחת עבירות של התעללות בקטין על ידי אחראי, ולמטפלת השנייה מיוחסות ביצוע של מספר עבירות תקיפה.

כתב האישום מגולל מסכת של מעשים, בהם מתעללות השתיים גופנית ונפשית בפעוטות עליהם היו אמורות להגן. כך למשל, באחד המקרים, מתואר מקרה בו אחת מהמטפלות הכניסה מוצץ לפיה של אחת הפעוטות ואז הכתה אותה על פיה. כמה דקות לאחר מכן כיסתה את פניה באמצעות חיתול בד ולחצה על ראשה תוך שהיא מנענע את הסל קל במהירות ובאגרסיביות. במקרה אחר מתואר, כי בעת שאחד הפעוטות שכב על בטנו על מזרן בגן, אחת הנאשמות בעטה בראשו והצמידה את גופו למזרן, באמצעות רגלה. עוד עולה מכתב האישום, כי באחד הימים במשך למעלה משעתיים, בעת שהנאשמות היו לבדן עם הפעוטות בתינוקייה, התעללה מטפלת אחת  גופנית ונפשית בפעוטות, על ידי מעשי אלימות מרובים כלפיהם. כאשר, ובמספר מקרים תקפה מטפלת אחרת את הפעוטות, שלא כדין.

כך מתאר כתב האישום אינספור מקרים בהם מואשמות המטפלות בהתעללות בפעוטות. התיק המדובר, הועבר ממשטרת ישראל לפרקליטות המחוז בחודש מאי האחרון, ולאחר בחינת חומר הראיות ועריכת שימוע לאחת הנאשמות, הוחלט להעמיד אותן לדין.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *