כתב אישום נגד רוצח דניאל חלבי

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום, רביעי, כתב אישום נגד ויאאם חסן  חסן בן 20 מכפר סאג'ור  בגין רצח המנוח דניאל חלבי, בן 18   מדלית אל כרמל.

על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד אורלי רוזנטל-נעמן, עולה כי במהלך חודש מרץ 2019, התגלע סכסוך בין הנאשם לבין חלבי. ביום 25.5.19 בשעות הצהריים, בשיחה טלפונית, התפתח ויכוח מילולי בין הנאשם לבין המנוח על רקע אירוע שהתרחש בבריכת "הנא פיטנס" בישוב. בהמשך, ניהלו המנוח ואחיו  מספר שיחות וכן חילופי התכתבויות בטלפון עם הנאשם, במהלכן סוכם כי יפגשו באזור הבריכה.

עוד עולה כי על רקע הויכוח , הצטייד הנאשם בשתי אלות ובסכין בעלת להב באורך של כ- 11 ס"מ  והגיע עם אחיו  ואחרים, ברכב  אל כביש הנמצא בסמוך לבריכה, לשם הגיעו גם המנוח ואחיו ואביו. באזור הבריכה, יצאו המנוח ואחיו  מרכבם  וניגשו לרכב בו היה הנאשם, שאז יצאו ממנו הנאשם וחבריו והחלה קטטה במקום במהלכה  תקפו המעורבים אלו את אלו, תוך שימוש באלות.

בשלב מסוים, תוך כדי חילופי המכות והשימוש שנעשה באלות על ידי המעורבים, שלף הנאשם את הסכין ומתוך כוונה לגרום למותו, דקר את חלבי שלוש דקירות בפלג גופו העליון, כשאחת מהן בחזה חדרה ללב. 

כתוצאה ממעשיו של הנאשם, התמוטט חלבי על הכביש. בתגובה, אחיו של המנוח לאחר שהבחין כי הנאשם אוחז בידו בסכין והמנוח מוטל על הכביש כשהוא דקור, רדף אחרי הנאשם והיכה באמצעות אלה במקומות שונים בגופו וכן בידו, עד אשר הסכין נשמטה מידו של הנאשם. מיד לאחר מכן, נמלט הנאשם יחד עם אדם נוסף מהמקום ונעצר מאוחר יותר.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *