"לא לרכוש מנויים כל עוד לא יהיו שינויים מהותיים"

שלושת ארגוני האוהדים פרסמו הודעה האומרת לאוהדים שלא לרכוש מנויים לעונה הבאה של קבוצת הכדורגל מכבי חיפה, עד שהמצב, המדאיג לדבריהם, ישתנה

אין קבוצה שראויה להיקרא מכבי. "הקופים הירוקים"

שלושת ארגוני האוהדים המרכזיים של קבוצת הכדורגל מכבי חיפה, "הקופים הירוקים", "אולטרא בוייז" ו"אינפרנו וורדה", החליטו לעשות מעשה ולהרים את נס המחאה. אוזלת היד של קברניטי המועדון במשך השנים האחרונות, הביאו את ראשי ארגוני האוהדים לשלב ידיים ולהתחיל לנסות להעיר את הקהל הירוק, לא לעמוד מנגד ולתת יד לעוד עונה כושלת, בטרם החלה.
האוהדים רואים את הדברים מנקודת מבט בה ההתנהלות ממשיכה באותה הדרך, ללא כל ניסיון להתחרות במתחרות הגדולות, במיוחד מול מכבי תל אביב שדרסה את הליגה בפער של 31 נקודות הפרש.

לא לרכוש מנויים. אינפרנו וורדה

לפני דקות ספורות פרסמו ארגוני האוהדים "אולטרא בוייז" ו"אינפרנו וורדה" הודעה בעמודי הפייסבוק שלהם. "יש רגעים שצריך להבין, שאם משהו לא השתנה לאורך תקופה הוא ככל הנראה גם לא ישתנה בהווה", נכתב בהודעה. "לצערנו אין חדש תחת השמש וכעשרה ימים לפני תחילת האימונים, המצב נראה רע והמשך ישיר להתנהלות של שנים קודמות. ללא סגל ראוי, ללא עוזר מאמן ובעיקר, ללא דרך ניהולית ברורה. הקהל והארגונים אינם דבר מובן מאליו ועל המצב הנוכחי, אנחנו הפעם לא נשתוק ונעמוד מהצד, בעודנו ממתינים בתקווה שאיכשהו יהיה טוב עד תחילת העונה. ניסינו את זה פעמים כה רבות והבנו כבר את הפואנטה. יש הרבה על ליבנו בנושא התנהלות המועדון עם ארגוני האוהדים, אבל קודם כל חשוב לנו לעשות את כל מה שביכולתנו, יחד עם הקהל הרחב, על מנת להחזיר את מכבי חיפה למקום הראוי לה. אנו קוראים לאוהדי הקבוצה שלא לרכוש מנויים (שלמרבה הצער מחירם רק עולה במקביל לירידת רמת הסגל), כל עוד לא יהיו שינויים מהותיים".

אין חדש תחת השמש. אולטרא בוייז

בעמוד קבוצת "הקופים הירוקים" פורסמה הודעה אחרת ברוח דומה: "אחרי עוד חצי שנה כושלת, עוד מחאות ועוד אכזבות בתחילת העונה, אז הראיתם ניצוצות שאתם כן מסוגלים לשנות פאזה ולהשקיע במכבי חיפה בתחום המקצועי. קיווינו שזה פתח לשינוי כולל בכל ההתנהלות של הקבוצה בכל התחומים. כנראה שטעינו. אנחנו שוב מודאגים. כיום אנחנו עומדים ימים אחדים לפני פתיחת האימונים של הקבוצה, וחודש בדיוק לפני המשחק הרשמי הראשון. שוב נדמה שמכבי חיפה שלנו עסוקה בלמכור את עצמה במגוון דרכים ומשקיעה בכל מיני דברים, מלבד מה שבאמת חשוב, בלהיות קבוצה. שוב נדמה שלמכבי אכפת רק מהכסף של האוהדים שלה עם אפס רצון להשקיע. אין קבוצה מוכנה, שלא נדבר על כזו שראויה להיקרא מכבי. זה עוד אחרי שדאגתם להצהיר, עם סיום העונה שעברה, שמכבי חיפה של העונה הבאה תהיה טובה יותר. אנחנו מודאגים מאוד".

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *