לביאה אמיתית

לפני כשנה החליטה טובה ספורטס לעזוב את עבודתה במשרד עורכי דין ולהתעסק באיפור וטיפוח נשים. היא הקימה עסק ואז חיפשה פלטפורמה עסקית שתתמוך, אבל כשלא מצאה, הקימה את קבוצת הלביאות בעסקים

טובה ספורטס (47) מקרית מוצקין היא לביאה אמיתית. אחרי שנים של עבודה שגרתית, יצאה ללימודי איפור, הקימה עסק ואחר כך הקימה קבוצת נטוורקינג לנשים בעסקים, "הלביאות". לדבריה קבוצת הלביאות היא לא עוד קבוצת נטוורקינג, אלא קבוצה עם אופי ייחודי.

כלים להעצמה אישית ספורטס
צילום: יקיר ברבי

לפני כארבע שנים החליטה ללמוד איפור, במקביל לעבודתה כמנהלת משרד עורכי דין. היא התאהבה בתחום היופי והחלה לערוך סדנאות, ערבי נשים והדרכות בתחום האיפור. "החלטתי לעשות משהו בשביל הנפש, ומשהו שאיהנה ממנו", היא מספרת. "באמצעות האיפור הרגשתי שאני מעצימה את הנשים שאיפרתי, זה נתן לי דרייב להמשך הלאה".

לפני כשנה היא החליטה לעזוב את עבודתה במשרד עורכי הדין בו עבדה והחלה לעסוק באיפור כאישה עצמאית. כדי לפתח את העסק היא לקחה חלק בכמה מפגשי נטוורקינג שונים, אך הרגישה שזה לא מספיק מתאים עבורה וחיפשה משהו אחר. "הבנתי שזה לא בדיוק מה שאני  רוצה, והחלטתי להקים קבוצת נטוורקינג משלי עם אופי ייחודי. גיליתי דרך האיפור, שיש לי יכולת לסחוף אחרי נשים ולהעצים אותם.
יחד עם חוסר שביעות הרצון שלה מקבוצות הנטוורקינג הקיימות כיום, החליטה ספורטס לההקים קבוצה המתאימה בדיוק למידותיה. כיום מונה קבוצת הנטוורקינג 21 נשים עצמאיות, בעלות עסק מתחומי עיסוק שונים, כולן מתגוררות בקריות.

הקבוצה מלווה על ידי המאמנת מירה שחר, שמלווה את הלביאות. "המאמנת נותנת את הערך המוסף לקבוצה, המפגשים כוללים קורסים בנושאי שיווק שונים, כלים להעצמה נשית אישיים ומקצועיים וכל מה שאישה צריכה בעסק עצמאי, בעולם של היום, על מנת לפתח את העסק שלה".

עיקר הייחוד של הקבוצה לפי ספורטס, הוא בקשרים האישיים שנוצרים בקבוצה, מתוך מקום של התנסות בשירות אחת של השנייה וההמלצות מגיעות ממקום אותנטי. המפגשים מתקיימים בתמיכת עיריית קרית מוצקין, שעוזרת לתושבות העיר הלוקחות חלק בקבוצה. "המטרה היא לפתוח עוד כמה קבוצות בהמשך", היא מגלה.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

יועץ פיננסי בחיפה

בניית אסטרטגיית פעולה עסקית מצליחה

ניהול פיננסי יעיל הוא המפתח להצלחה של העסק, ולעיתים קרובות דורש ידע מתקדם בנושא. המציאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *