לכלכת, שילמת

בעקבות פנייה של חברת המועצה מקרית חיים הילה לאופר למחלקת הפיקוח של עיריית חיפה, נפתח הבוקר מבצע לאכיפת צואת כלבים ומהבוקר חולקו כבר 11 דוחות. ואם תהיתם: הפקחים יהיו גם בלילות

זה לא סוד שהאכיפה בקרית חיים כמעט ולא מורגשת, הן בדוחות חניה והן בקנסות לבעלי כלבים, שלא אוספים אחריהם את הצרכים שעושים כלביהם בחוץ. הבוקר, בעקבות פנייתה של חברת המועצה מקרית חיים, הילה לאופר למנהל אגף הפיקוח בעיריית חיפה, אילן חודדה ולאחראית הפקחי ריטה סאסי, יצא לדרך מבצע אכיפת צואה בקרית חיים. משעות הבוקר המוקדמות חולקו כבר 11 קנסות לבעלי כלבים שלא אספו את צואת חיית המחמד שלהם.

לכלכת, תאסוף או תשלם
צילום: עצמי

"בשיתוף פעולה מלא עם מנהל אגף הפיקוח ואחראית הפקחים, נצליח לנקות, או לפחות להפחית משמעותית את התופעה המעצבנת הזו, שבעלי כלבים לא אוספים את צואת הכלבים. זה מטרד רציני, לא נעים לדרוך על קקי כמעט בכל סיבוב שעושים לכלב, או כשיוצאים עם הילד לגן משחקים. זו דרך להעברת מחלות בין כלבים ובעלי חיים אחרים ובכלל, חלק מאחריות של להחזיק כלב זה גם לעשות את הדברים הפחות נעימים כמו איסוף קקי. כל הכבוד למחלקת הפיקוח שעושים עבודתם נאמנה".

לאופר העלתה בפני אגף הפיקוח את הבעיה, שהרבה מבעלי הכלבים מודעים לחוסר פיקוח בלילות ולכן יוצאים עם הכלבים בשעות המאוחרות ולא אוספים את הצואה אחריהם. בפיקוח הודיעו, שיוציאו פקחים לאזור קרית חיים, גם בלילות.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *