"למה זה מגיע לנו"

עובדי הניקיון שניקו בשעות הבוקר את הגנים הציבוריים בקרית חיים, נדהמו לגלות רק לאחר מספר שעות, גן ציבורי שלוכלך על ידי מסיבת ממתקים

עובדי הניקיון של עיריית חיפה, שמנקים את קרית חיים, נדהמו לגלות לפני שעה קלה, גן ציבורי, אותו ניקו בשעות הבוקר המוקדמות, במצב מלוכלך. הפועלים שחזרו לאותו גן ציבורי, גילו לתדהמתם לכלוך שהושאר, ככל הנראה, על ידי הורים, שערכו לילדים מסיבת ממתקים בגן הציבורי ולא ניקו אחריהם.

מנקים בפעם השניה. עובד הניקיון הבוקר
צילום: עצמי

חברת המועצה הילה לאופר, שהגיעה אל הגן, נדהמה לשמוע מעובדי הניקיון, שזה ריטואל קבוע עבורם בחופש הגדול. לדבריה, עובדי הניקיון מתוסכלים מהעובדה שבני הנוער מלכלכים בערב וההורים מלכלכים בבוקר.

"דיברתי עם עובדי הניקיון במקום, אחד מהם כמעט התחיל לבכות, אמר לי בדמעות בעיניים: 'למה זה מגיע לנו'", סיפרה לאופר. "הם הגיעו בבוקר וניקו את הלכלוך והזוהמה שהשאירו בני הנוער בשעות הלילה ואחרי כמה שעות, הגיעו ונדהמו לגלות שהגן שוב מלוכלך. זה לא רק הכלים והממתקים על הרצפה, היו שם גם כיסאות כתר שבורים. אני מקווה מאוד שבישיבת המועצה הבאה, העניין ייפתר".

לאופר מתכוונת להגיש שאילתה לישיבת המועצה הבאה שתתקיים בתחילת חודש אוגוסט, ומתייחסת לאכיפה בקרית חיים, שלא קיימת, לעומת ערים אחרות בקריות, בהן הגנים הציבוריים מרושתים במצלמות ומערכת כריזה, המחוברת בכל שעה למוקד העירוני.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *