למען הילדות

חברותיה של מריה טל עומדות מאחורי פרויקט למימון המונים שיצא השבוע, במטרה לסייע בגידול בנותיה של מריה טל שנרצחה בקרית ביאליק. אתם מוזמנים לתרום

מספר שבועות עברו מאז נרצחה מריה טל בקרית ביאליק, על פי החשד על ידי בעלה, אבל חברותיה חושבות על העתיד. לבני הזוג שתי בנות, בגילאי ארבע וחמש, שכרגע נמצאות אצל אמו של החשוד, אך אחיה של טל, אלכסיי גרשניק מתכוון להילחם על משמורת עליהן והוא יזדקק לעזרה כלכלית.

יאלצו להתמודד עם העול הכלכלי. משפחתה של מריה טל
צילום: עצמי

השבוע יצא לדרך פרויקט למימון המונים, אותו מובילות חברותיה של טל מהשירות הצבאי, כמדריכות בבסיס מחווה אלון. "אני ומרינה שרתנו יחד בצבא, אומנם לא היינו בקשר מאז השירות, אך הקשר נשמר מעל דפי הפייסבוק", סיפרה אחת ממובילות הפרויקט גל מן דרור. "הידיעה על מותה של מריה השאירה אותנו, החברות, המומות ומזועזעות והחלטנו לעשות מעשה ולגייס תרומות שיהיו עבור הילדות. התגייסו חברות מהצבא וגם אנשים טובים שכלל לא הכירו אותה, שרצו לעזור בהרמת הפלטפורמה לתרומה של JGIVE".

השבוע עלה הדף למימון הפרויקט ובתיאורו נכתב: "בן המשפחה היחיד שנשאר להן הוא אחיה של מריה, אלכסיי, נגד בשירות קבע. אלכסיי מבקש לקבל עליו את המשמורת על הבנות, אך נדרש לעזרה כלכלית לצורך מימון צרכיהן של הבנות, גן, ציוד, בגדים, משחקים, עזרה נפשית לאחר הטראומה שחוו ועוד. גיוס ההמונים מיועד לעזור לבנות במימון צרכיהן העכשוויים והעתידיים בשנים הקרובות ולהקל על אלכסיי, ולו במעט, על המצב אליו נקלע".
גרשניק בעצמו בירך על היוזמה מצד חברותיה של אחותו ואמר: "הכסף שיתרם לטובת הבנות, יהיה כדי להבטיח להן עתיד טוב יותר, שלא יחסר להן דבר בעתיד, לממש את כל צורכיהן".

לתרומות לחצו כאן.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *