לתת את הנשמה ואת הלב

די ג'יי רעי שור הצליח לרתום עשרות אנשי מקצוע לטובת מיזם, שיקיים מסיבות וההכנסות מהן, יתרמו כל פעם למטרה אחרת. ההכנסות מהמסיבה הראשונה יתרמו לעמותת אלו"ט

יש לי חזון. רעי שור
צילום: עידן שיסטר

רעי שור, די ג'יי מנופית התעורר אתמול בבוקר עם הארה. הוא הבין מה הוא צריך לעשות ומיהר לפרסם פוסט באינסטגרם. "קמתי בבוקר עם חזון ותובנה, אני צריך את עזרתכם", כתב שור, "אחת לתקופה, אני רוצה שנקיים מסיבה, שאת כל ההכנסות ממנה, נתרום כל פעם לעמותה אחרת, כך ניצור מסורת".

הסטורי זכה למאות שיתופים
צילום: אינסטגרם

בזכות עבודתו יצר קשרים עם אנשים מחיי הלילה, שור הצליח להעמיד נבחרת לא קטנה של אנשי מקצוע, בהתנדבות מלאה כמובן, ביניהם ניתן למנות את הדיג'יי של סטטיק ובן אל תבורי, דור גל , את גדי דהן ואת צמד הדיג'יים TOXIC. בנוסף, הספיק לגייס שור כבר מעל לארבעים ברמנים, חמישה צלמים וצוות יח"צנים המורכב מאנשי היח"צ של המועדונים באזור הצפון, שהסכימו לעבוד בשיתוף פעולה למען המטרה הנעלה.

"אנחנו עומדים כרגע על 750 שיתופים לסטורי, אני לא יודע אפילו איך להתחיל לענות על כל ההודעות שקיבלתי", סיפר שור בהתרגשות על המיזם שתופס תאוצה מסחררת, "זה צ'יפס להרים דבר כזה ואני מתכוון לעשות את זה עם כל הלב והנשמה, כיף לראות שהרבה אנשים רוצים לקחת בזה חלק, זו פשוט קארמה טובה".

המיזם נקרא LIT – ROM ושור כבר הודיע, שאת הרווחים מהמסיבה הראשונה יתרום לאלו"ט, עמותה לילדים אוטיסטים.

אודות אבירם פישר

אולי יעניין אותך גם?

הפתרונות הדיגיטליים שישדרגו לכם את היום־יום

בני האדם המציאו לאורך ההיסטוריה אין־ספור המצאות מדהימות שכל מטרתן הייתה לשפר את איכות חיינו. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *