מאווררי תקרה הם ללא ספק הפתרון שינעים עבורכם את הקיץ

כיצד הפכו מאווררי תקרה לפריט חובה בכל בית?

מאווררים היו נפוצים הרבה לפני הגעת המזגן, בסרטים ישנים ניתן לראות מאווררי תקרה שנועדו לסייע לצינון החדר וליצירה של תחלופת אוויר. מאז שנכנסו המזגנים לשימוש היה נדמה כי הם עתידים לדחוק את מקומם של מאווררי התקרה אך מסתבר שההיפך הוא הנכון, כיום אנו יכולים למצוא מגוון רחב של מאוררים באיכות גבוהה, עיצובים שונים וגם כאלה שמהווים מקור תאורה בחללי מגורים.

מהן היתרונות של שימוש במאוורר תקרה?

מעבר לעובדה שבחירה במאוורר תקרה מספקת לנו חיסכון כלכלי לעומת בחירה במזגן, הן מבחינת עלות הרכישה, ההתקנה וכמובן גם עלות השימוש לאורך זמן יש במאווררי תקרה עוד יתרונות ובהם: הם מתאימים להתקנה בשטחים חיצוניים כדוגמת מרפסות או פרגולה בגינה, הם מוסיפים לנו טאצ עיצובי בשעה שכיום ניתן לרכוש גם מאוורר תקרה יוקרתי, הם יכולים לשמש לתחלופת אוויר במקומות גדולים באמצעות שימוש במאוורר תקרה חזק ובמרביתם ניתן למצוא היום גם תאורה כך שהם יכולים להחליף גופי תאורה קיימים.

מדוע הם מומלצים בעיקר לחדרי ילדים?

מאווררי התקרה הינם פתרון מעולה לקירור ולתחלופת אוויר עבור משפחות עם ילדים קטנים, אשר הינם סקרנים ולעיתים מאוורר רצפתי יכול להוות מקור סכנה עבורם. כשאתם מתקינים מאוורר תקרה בסלון או בחדר הילדים אתם נהנים מהיתרונות מבלי לדאוג מפני סכנות אפשריות ויכולים אפילו להשאיר את הילדים לשחק בחדר ללא חשש.

איך יודעים שמאוורר תקרה הוא איכותי?

ישנם בשוק לא מעט מאווררי תקרה מהם תוכלו לבחור, תמיד מומלץ לרכוש במאוורר תקרה חזק עם מספר מהירויות הפעלה, בעל פעולה פשוטה וכמובן עיצוב שמתאים לחלל המגורים שלכם בין אם אתם מתכוונים להתקין אותו בחדר השינה, חדר הילדים או הסלון. מאוורר תקרה ווסטינגהאוס הוא אחד ממאוררי התקרה המבוקשים והנמכרים ביותר בישראל כבר שנים רבות, מדובר במותג אמריקאי שכבש את השוק בישראל מבחינת איכות, נאמנות וחיסכון וכיום קשה למצוא מתחרה ראוי שמתמודד איתו.

מגוון נרחב של מאווררי תקרה

בהלב"ץ, המרכז לחומרי בנין ואספקה טכנית, תוכלו ליהנות ממבחר גדול של מאווררי תקרה ווסטינגהאוס. מאווררי ווסטינגהאוס מגיעים במגוון של גדלים, עיצובים ומחירים כך שהם מספקים פתרון מושלם וחסכוני לכל משפחה ולכל בית בישראל. ניתן אפילו לרכוש מאוורר תקרה עם שלט אשר הופך את פעולת ההפעלה, השליטה והכיבוי במאוורר לקלה ופשוטה במיוחד כך שגם הילדים שלכם יוכלו להפעיל את המאוורר בשעה שאתם לא נמצאים בבית.

מה עוד כדאי לדעת לפני שאתם רוכשים מאוורר תקרה?

אחד מהדברים החשובים ביותר הוא גובה ההתקנה הנדרש של מאוורר התקרה מהרצפה כדי שנוכל להשיג יעילות מרבית, מומלץ לתלות את המאוורר בגובה 2.5 מטר מהרצפה אולם במקרה שבו התקרה נמוכה יותר אתם יכולים לתלות אותו גם בגובה 2.3 מטר מהרצפה. נתון חשוב נוסף הוא התאמה בין גודל המאוורר לגודל החדר: חדרים בגודל של עד 13 מ"ר דורשים מאוורר תקרה בגודל 42 עד 48 אינץ', חדרים בגודל של 13 עד 30 מ"ר דורשים מאוורר בגודל 52-56 אינץ, וחדרים גדולים מכך ידרשו מאוורר בגודל 60 אינץ.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …