מאור בוזגלו מתקרב למכבי

שחקן הכדורגל נפגש אמש עם יעקב שחר והשניים דנו על חזרתו האפשרית של בוזגלו למכבי חיפה. מי שלא היה בפגישה, הוא אביו של בוזגלו והסוכן שלו, יעקב בוזגלו

שחקן הכדורגל מאור בוזגלו נפגש אתמול עם נשיא מכבי חיפה יעקב שחר. השניים שוחחו על משקעי העבר ועל חזרתו האפשרית של בוזגלו למדים הירוקים. מקורבים לשחקן מסרו, שפגישה הייתה חיובית וכי גדלו הסיכויים שבוזגלו יסגור מעגל וישוב בחזרה לסמי עופר במדים הירוקים.
מבחינת בוזגלו, אולי עצם העובדה שהסבב הקודם שלו במועדון הסתיים בפציעה לאחר שש הופעות על המגרש והוא נאלץ לעבור ניתוח יקר בלונדון, שמומן על ידי המועדון אצל אחד מגדולי הרופאים המומחים, יצר אצלו משהו לא סגור. לאחר הפציעה הוא עזב בעקבות מחלוקת על המשך החוזה.

בוזגלו שתמיד העריך את מכבי חיפה בכלל ואת יעקב שחר בפרט, רוצה לחזור בחזרה, בעיקר לאחר שהוכיח בשנה שעברה, שהצליח להחלים מהניתוח ולהחזיר למועדון ששיקם אותו.

מבחינה מקצועית, אם מסתכלים על הסגל הנוכחי של הקבוצה, חסר למכבי חיפה שחקן כמו בוזגלו בצד ימין, כי סינטיהו סלליך פצוע. מכבי חיפה צריכה שחקן שבועט בעיטות חופשיות וקרנות בצורה מושלמת ויותר מזה, הקבוצה צריכה שחקן שיהיה מעין המבוגר האחראי, שחקן עם ניסיון, שילכד סביבו את החבורה הצעירה.

מבחינת הקהל, מסקרים שעלו ברשתות החברתיות אפשר לראות ש-70 אחוזים מהאוהדים היו רוצים לראות את בוזגלו לובש את המדים הירוקים. גם אלה שמתנגדים, זוקפים את התנגדותם לאביו והסוכן שלו יעקב בוזגלו, שלא הגיע אמש לפגישה. בימים הקרובים יימשך המשא ומתן והסיכויים לחזרתו של בוזגלו, גבוהים מתמיד.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *