מחאת ארגוני האוהדים ממשיכה

שלושת ארגוני האוהדים המובילים של מכבי חיפה, הקופים הירוקים, אינפרנו וורדה והאולטרא בוייז ממשיכים עם המחאה שלהם כנגד ההתנהלות של המועדון. כזכור, ארגוני האוהדים החלו לנקוט בפעולות מחאה שכללו הפגנה ברחבה שליד בית נשיא המועדון, יעקב שחר, העלאת סרטון בשלט חוצות, הפגנה מחוץ לביתו של אסף בן דוב, הפגנה בעת אירוע השקת החולצות בגרנד קניון.

הארגונים אף הודיעו על החרמת שני המשחקים הביתיים הראשונים של העונה באצטדיון סמי עופר, מול מורה במסגרת הסיבוב הראשון המוקדם של הליגה האירופית ( 16,300 אוהדים הגיעו ) ואת המשחק הראשון בגביע הטוטו מול הפועל באר שבע שיתקיים היום בשעה 20:30. עם כל זאת, ארגוני האוהדים נסעו ועודדו את הקבוצה במשחק הגומלין בסלובניה. בערבות הניצחון וההעפלה לשלב הבא במפעל האירופי היתה תחושה כי המחאה גוועה, אך היום שוב הוציאו הארגונים הודעה זהה בכל הרשתות החברתיות .

״אוהדי מכבי היקרים,

בימים אלה אנו עדים ללא מעט רחשים סביב "סיום המחאה", "השתקת המחאה" בעקבות ניצחון זה או אחר ו/או בשל העובדה שליוונו את הקבוצה למשחק נגד מורה.

ראשית כל נדגיש כי המחאה ממשיכה, התמיכה בסלובניה באה מתוך העיקרון המאוד ברור שאותו הדגשנו מספר פעמים בעבר, והוא להיות שם בשביל הקבוצה בכל מקום ולדחוף אותה בכל משחק, גם בארץ וגם מעבר לים.

למען הסר ספק, לא להגיע למשחקי בית ועוד בפתיחת העונה זאת בחירה קשה מאוד ולא נעשתה בהרף עין, המחאה עוסקת במדיניות שהשתרשה במועדון בשנים האחרונות ופוגעת בניהול התקין של הקבוצה (על נושא זה הרחבנו בהודעה הקודמת) ולצערנו מתחדדת גם מדיניות שנועדה לפגוע גם בנו.

למי שבקיא ולמי שלא, גם במשחק מול מורה, המועדון הערים קשיים ובחר לעשות שרירים במתן כרטיסים לאוהדים שמלווים את הקבוצה עשרות שנים רק בשל העובדה שהם חלק מהמחאה ולא בהכרח קשורים לאף ארגון (לכאורה).

זהו מצב אבסורדי, מדיניות שנועדה להבדיל את הארגונים משאר הקהל, לבדל אותם ולקטלג אותם ברשימה השחורה של אוהדי מכבי חיפה, להפוך את דעת הקהל בעזרת לוחמה פסיכולוגית אינטנסיבית באמצעי התקשורת ועוד.

אם מישהו שם התבלבל, אנחנו לא אויבים של אף אחד ובמיוחד לא של מכבי, לא מתיימרים להיות טלית שכולה תכלת אך לא מקבלים את הרדיפה הלא פרופורציונלית הזאת, וכל עוד הרדיפה נמשכת מקומנו הוא לא באצטדיון אבי רן, אנו לא יכולים להתעלם ממעשים של אנשים מסוימים בהנהלת הקבוצה אשר מנסים לעשות בדיוק הפוך מאיתנו, להפוך את היציעים באבי רן למופע תיאטרון.

בעקבות כל אלה אנו קוראים לקהל הרחב לקחת חלק במחאה, לא לעשות מנויים ולא להגיע למשחק הערב, להבין ולכבד את מטרותיה החשובות וכולנו תקווה שלמישהו ייפול האסימון והוא יבין- אנחנו אוהדים ולא עבריינים !״

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *