מחאת האוהדים הירוקים עולה מדרגה

מכבי חיפה המריאה למחנה האימונים בחו״ל ללא רכש משמעותי , ולמרות ואף על פי שבמועדון מדווחים על עבודה סיזיפית הן בשחרור השחקנים שלא נמצאים בתכניות מחד והן במשאים ומתנים להבאת שחקנים זרים מאידך, המחאה בקרב ארגוני האוהדים עולה מדרגה .

היום הודיעו שלושת ארגוני האוהדים, האולטרא בוייז, הקופים הירוקים, והאינפרנו וורדה, בהודעה אחידה שתוזמנה לשעה 20:00 בערב על המשך המחאה כאשר הפעם היא תעבור אל מתחת לביתו של הבעלים יעקב שחר לשדרות רוטשילד בתל אביב.

דודו בזק
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי

האוהדים מאוכזבים מאוד מההתנהלות המועדון , מחוסר התחרותיות , מהעדר הרכש ובעיקר מזה שלא מדברים אליהם. "אוהדים יקרים בהמשך לקריאה להחרמת המנויים ועקב המשך הזלזול בנו האוהדים, החלטנו להתקדם במחאה ביחד, כל מי שאכפת לו ממכבי ומודאג ממצבה", נכתב בהודעה. " ביום שישי הקרוב, ניפגש כולנו בשעה 11:30 להפגנה ליד ביתו של יעקב שחר (ברחבה ברוטשילד 1 תל אביב), האחראי הבלעדי מבחינתנו על מצבו של המועדון. למען הסר ספק, אנו מדגישים שההפגנה תערך ללא הפרות סדר. נוסיף ונציין כי פעולה זו היא הראשונה ולא האחרונה. אנו קוראים לכל מי שמכבי חשובה לו להצטרף אלינו".

דובר המועדון דודו בזק מסר בתגובה: ״הקבוצה רק המריאה למחנה אימונים בחו״ל ומתכוננת למשחקים באירופה. המועדון , ויענקלה בפרט עושים לילות כימים לחזק את הקבוצה וכולנו נראה את הפירות הראשונים כבר בשבוע הקרוב.
לאחר חזרת הקבוצה אנו נקיים מסיבת עיתונאים מסודרת עם הצוות המקצועי והניהולי בו כולם יקבלו תשובות לכל השאלות״.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *