מחפשים טנדר עבודה? הנה מה שאתם חייבים לדעת

טנדר העבודה הוא אחד מהכלים החשובים ביותר

הטנדר הוא אחד מהכלים החשובים ביותר עבור כל בעל מקצוע, בין אם בנאי או קבלן. הטנדר הוא כלי נוח מאחר והוא מאפשר מצד אחד גישה נרחבת לערים ולשטח כפרי, ומצד שני הוא נוח להעמסה ויכול לשאת משקלים עצומים. היכולות הגבוהות של הטנדרים הפכו אותו לכלי נחשק מאוד, ולמעשה לרכישת חובה. הדואליות של הטנדר, מאפשרת לעשות בו שימוש גם כרכב עבודה וגם כרכב פנאי ומשפחה סטנדרטי, כך שלמעשה מקבלים שניים במחיר אחד. כאשר בוחרים טנדר עבודה, אחת ההחלטות הקשות ביותר היא בחירה בין טנדרים גדולים עם כושר נשיאה של מעל טון לטנדרים קטנים. מדובר בהחלטה משמעותית מבחינת היכולות של הכלי ומבחינת מחירו, ויש לקחת אותה ברצינות.

איך לבחור את טנדר העבודה המושלם?

טנדר ניסן

בחירת טנדר עבודה היא איננה אך ורק שאלה של מחיר הרכישה. חשוב מאוד לרכוש את הטנדר שלכם בחוכמה, מאחר ומדובר בכלי שישמש אתכם שנים רבות, ולפעילותו התקינה השפעה אדירה על התפוקה היומית שלכם ושל צוות העובדים, תפוקה שתתורגם לכסף שתקבלו. הבחירה של טנדר העבודה המושלם צריכה להיעשות תוך מחשבה על מספר דגשים עיקריים, דגשים אלו כוללים בין השאר:

  • פטור ממס: בעבר, כלל הטנדרים בארץ היו כלולים ברשימת הטבות המס, מאחר והם נחשבו רכב עבודה. כתוצאה מכך, החלה נהירה המונית לרכישה של טנדרים קטנים, אשר יכולים לשמש בקלות כרכב משפחתי סטנדרטי בעיר. המדינה שינתה את החקיקה כתוצאה מכך, והיום רק טנדרים גדולים, עם כושר נשיאה של מעל טון מקבלים הטבות מס, הכוללות החזר על עלות הרכב כמו גם על עלויות הדלק.
  • ביצועים: יש הבדל משמעותי ביכולות הנשיאה של טנדרים שונים, הבדל שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים את הטנדר האידיאלי. הפרמטרים שיש לקחת בחשבון הם יכולת נשיאת המשקל, צריכת הדלק, והיכולת לנוע במרחב אורבאני צפוף. כל אלו ישפיעו מהותית על היכולת לעשות שימוש ברכב, ויש לקחת אותם בחשבון לפני הרכישה. הטנדרים הגדולים אולי יאפשרו לכם להעמיס עליהם הרבה יותר, אך מאחר והאורך של רובם עובר שישה מטרים, יהיה מאוד קשה להסתדר איתם כאשר מבצעים עבודות בעיר.

אין מחיר לניסיון אישי כאשר רוכשים טנדר

רכישת טנדר היא בדומה לרכישה של כל כלי עבודה אחר, עניין של ניסיון. קשה מאוד להחליט על הטנדר אותו ברצונכם לרכוש בלי שניסיתם אותו בשטח, או קיבלתם דיווח ממישהו שעושה בו שימוש ארוך שנים. גם ניסיון מוצלח בנסיעה ברכב חדש, אינו מבטיח כי הרכב הוא רכישה חכמה. טנדר איכותי הוא טנדר עם יכולות גבוהות אשר יחזיקו במשך שנים ארוכות של עבודה מאומצת ושוחקת. לכן, חשוב לרכוש טנדר רק לאחר התייעצות עם פרטנרים עסקיים, ועריכת סקר שוק מקיף.  

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *