מי שכח אלפי דולרים בתחנת הרכבת

נוסע ערני דיווח על תיק חשוד בתחנת הרכבת בת גלים. לאחר שהתיק נבדק, התגלו בו דרכונים ואלפי דולרים ויורו. בסופו של דבר אותרו זוג תיירים מלטביה, שחזרו לחיפה וקיבלו את התיק בחזרה

דיווח על תיק חשוד בתחנת הרכבת חיפה בת גלים, הוביל למציאת אבידה של אלפי דולרים של זוג תיירים שמיהרו להגיע לטיסה. ביום שישי האחרון בשעות הצהריים, דיווח נוסע ערני ברכבת, על תיק חשוד המונח ללא בעלים על רציף תחנת חיפה בת גלים. צוות התחנה בודד את התיק מנוסעי התחנה והזעיק את איש האבטחה שבדק את התיק וגילה סכום של כ-3000 דולרים ומאות רבות של יורו, לצד דרכונים של אזרחים לטביים, טלפונים סלולרים ומכשיר אייפד.

זוג התיירים עם מנהל התחנה והמאבטח
צילום: דוברות רכבת ישראל

מנהל התחנה שלמה ממן ואיש האבטחה בן אלגום, פתחו במבצע איתור בעלי התיק, הודיעו ברשתות התקשורת הרכבתיות, ובמקביל חיפשו את שמות האנשים במופיעים בדרכונים ברשת הפייסבוק והחלו להתכתב עימם. מתברר כי מדובר בזוג תיירים מלטביה, שהיו בדרכם על רכבת לשדה תעופה ולא שמו לב שהתיק עם דברי הערך נשאר מאחור. עם קבלת ההודעה על מציאת התיק, חזרו על עקבותיהם לתחנה, שם נמסר להם התיק על תכולתו.

זו אינה הפעם הראשונה שמנהל התחנה מחזיר אבדות יקרות. "לפני מספר שנים מצאתי בתחנה 30 אלף שקלים במזומן, שהיו שייכים לאדם אשר בדיוק מכר את רכבו", מספר ממן, "עבורנו, ברכבת ישראל השבת אבדה היא חלק מהותי מהשירות, ואנו קוראים לציבור הנוסעים לא להתייאש. במידה ואיבדתם דבר מה ברכבת ליצור קשר עם מוקד השירות הטלפוני, או עם צוותי הרכבת, ואנו נעשה כל מאמץ כדי להשיב את האבדה".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *