מימוש זכויות רפואיות שלבקת חוגרת הרפס זוסטר

מעטים מכירים או שמעו על מחלת שלבקת חוגרת או הרפס זוסטר, אך מי שחלה במחלה הזיהומית יודע שמדובר במחלה לא נעימה שדורשת טיפול רפואי מיד עם אבחנתה. אם חליתם בעבר באבעבועות רוח, נגיף הזוסטר מצוי בתרדמת בגופכם והוא עלול לפרוץ בכל עת ולהשפיע על שגרת חייכם לתקופה קצרה או ארוכה במידה ותסבלו מסיבוכים אפשריים.

את השלבקת החוגרת ניתן לאבחן בבדיקה רפואית ועליכם לפנות לכזו במידה ומופיעים על גופכם שלפוחיות דלקתיות באחד מצידי הגוף, על הצוואר או הפנים. המחלה מלווה בכאבים שעלולים לפגוע בשגרת החיים בטווח הזמן הקצר או בטווח הארוך גם בחלוף המחלה. כחולים במחלת שלבקת חוגרת אתם זכאים לפנות למוסד לביטוח לאומי כדי למצות את הזכויות המגיעות לכם במידה ואינכם יכולים להמשיך בשגרה היומיומית מסיבה כזו או אחרת.

כמובן שמדובר בהליך בירוקרטי אותו מומלץ לעבור בסיוע של יועצים מקצועיים כדוגמת וולך, המרכז למימוש ומיצוי זכויות רפואיות, אשר יכולים לסייע לכם בהגשת המסמכים הרפואיים הדרושים ולהנחות אתכם כיצד להשיב בצורה נכונה בועדה הרפואית אליה תוזמנו. ועדה רפואית זו תקבע את אחוזי הנכות שלכם ובהתאם לאחוזים אלה תהיו זכאים לקצבת נכות או קצבת שירותים מיוחדים המגיעה לכם.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

ואולי כל מה שאנחנו צריכים עכשיו זה סטנדאפ עם אסף יצחקי ללא צנזורות?

מה באמת אתם צריכים כרגע? נדמה שלפתוח את מהדורות החדשות בחודשים האחרונים הפך עבור מרבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *