"מי יוביל את מדינת ישראל ברגע הקריטי הזה? הצמד הזה, הבלגנץ הזה?"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בפני כאלף תומכי הליכוד בקרית אתא,וביקש ממצביעי הליכוד לצאת ביום הבחירות אל הקלפי ולבחור בליכוד, אבל לא התייחס במילה לזיהום במפרץ

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיע הערב (שלישי) לאולמי לבן בקרית אתא ונאם בפני כאלף מבוחרי הליכוד. "היריבים שלנו בשמאל התנגדו לכל צעד, אבל אנחנו לא ויתרנו. לא ויתרנו ועשינו. הוצאנו את הגז מהאדמה. הם התנגדו לכך שיצאתי נגד ההסכם הרע והמסוכן עם איראן, ואנחנו לא ויתרנו ועשינו וביטלנו את ההסכם הזה. הם התנגדו, אשכנזי וגנץ, להקמת הגדר בגבול מצרים שבלעדיה המדינה הייתה נשטפת במיליון מסתננים לא חוקיים – אני הכרחתי את הקמת הגדר והגענו לאפס מסתננים. שמרנו על מדינת ישראל", אמר נתניהו.

מודאג. בנימין נתניהו
צילום: עצמי

עוד אמר ראש הממשלה כי יש לו עוד המון תוכניות לפיתוח המדינה והצפון, אבל הסיבה לבואו היא אחרת. "הגעתי לפה כי אני מודאג", אמר נתניהו. "אני מודאג משום שאני רואה את הסקרים. בסקרים רואים שהרבה מהתומכים שלנו אומרים שהניצחון בכיס והליכוד הולך לנצח, הם נשארים בבית. לפיד וגנץ עוברים את הליכוד. מי שחושב שזה בכיס – אני אומר לכם, מעומק הלב והשכל, זה לא בכיס, בדיוק ההפך. אם השאננות תימשך אנחנו נפסיד ואסור שהליכוד יקבל פחות מנדטים מלפיד וגנץ ואז נקום בבוקר עם יאיר לפיד ראש ממשלה ברוטציה עם גנץ. לכן באתי לכאן הערב כדי להגיד לכם – צאו החוצה, תביאו את האנשים להצביע לליכוד. רק מחל".

ראש הממשלה קיבל את אהבת הקהל שהגיע לתמוך בו בכנס ואמר: "לא הימין ישמור על הליכוד – הליכוד ישמור על הימין. רק הצבעה לליכוד, רק ליכוד גדול יבטיח ממשלת ימין. אני צריך אתכם. אני מאמין בכם. ומעל לכל – אני אוהב אתכם".

צפו בסרטון:

https://youtu.be/PBE5ofeTGjA
צילום: עצמי

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *