'מכבי'- הקופה המובילה במעברים לשנת 2019 בחיפה והקריות

מידי שנה מפרסם הביטוח הלאומי דוח שמנתח את המעברים בין קופות החולים ומסכם את מספרי המצטרפים והעוזבים לכל קופה. מהדו"ח עולה כי מכבי ממשיכה לצבוע את חיפה והקריות בכחול ורושמת שנה חמישית ברציפות את מספר המצטרפים הגבוה מבין שאר קופות החולים


הדוח לשנת 2019 פורסם בשבוע שעבר וממנו עולה כי 31,713 ישראלים בכל הארץ בחרו להצטרף למכבי שירותי בריאות בשנה האחרונה. מכבי שוב הקופה היחידה שמסכמת את 2019 עם מספר מצטרפים גבוה ממספר עוזבים והיחידה שגדלה ב-2019.

מרפאת מכבי בקסטרא
צילום: דוברות מכבי

 בחיפה וגם בקריות 'מכבי' היחידה שגדלה בשנת 2019. בחיפה רשמה גידול משמעותי עם הצטרפות של 761 נטו חברים חדשים המצטרפים לכ-100,000 תושבי חיפה חברי מכבי. בקריות רשמה 'מכבי' גידול משמעותי של 686 נטו חברים, בעוד הקופות האחרות סיימו את השנה עם נטו שלילי בקרית ביאליק, ים, אתא ומוצקין. כמו כן, מכבי גם הקופה שאותה עזבו הכי פחות מבין הקופות האחרות, נתון המעיד על שביעות רצון גבוהה בקרב חברי מכבי בקריות.

מכבי שירותי בריאות קריות ממשיכה לפתח את פריסת השירותים שלה למען התושבים והדבר מתבטא במספר המצטרפים. כחלק מפיתוח הרפואה בקריות מכבי במכבי מציינים את  המרכז הרפואי החדש 'מגה מוצקין' שהציב סטנדרטים חדשים בצפון מבחינת מגוון שירותי הרפואה המוצעים לחברי הקופה, מכון בריאות האישה המתקדם ביותר בצפון, מרכז טיפול יום ורפואה ודחופה. כמו כן, לאחרונה נפתחה מחדש המרפאה המיתולוגית בגושן למרפאה חדישה ומתקדמת לאחר שדרוג שארך כשנתיים.

ד"ר קאופמן מנהלת מחוז הצפון של מכבי
צילום: דוברות מכבי

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות, "אנו גאים להמשיך להוביל בשירות וברפואה איכותית. גם השנה הצלחנו להגדיל בצורה משמעותית בחיפה את זמינות ומגוון הרופאים, יחד עם שילוב בחדשנות שמעלה את האיכות הרפואית. אנו שמחים לראות שהחברים שלנו ממשיכים לבחור עבורם את הטוב ביותר שוב ושוב. כארגון בריאות מוביל אנו מבטיחים להפתיע גם בשנה הקרובה בשירותי רפואה מתקדמים ומענה רפואי מיטבי ללא פשרות"

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *