מכבי חיפה: דריכות ומוכנות בקרב השחקנים, טירוף מוחלט בקרב האוהדים

עם מאזן עגום של שני נצחונות בלבד בשבע השנים האחרונות, כאשר הניצחון האחרון על מכבי תל אביב קרה אי שם לפני שלוש שנים, תצא מכבי חיפה מחר (שבת) לאצטדיון בלומפילד המחודש ותנסה להשיב את העטרה חזרה לכרמל.
עם המון ביטחון ובמיוחד עם אלפי אוהדים ירוקים שצפויים להגיע לאצטדיון ביפו, יגיעו הירוקים כדי לנפץ את הסטטיסטיקה שלה כקבוצה ושל מרקו בלבול כמאמן שכרגע לא הצליח לנצח את היריבה הצהובה בשתי הקדנציות שלו כמאמן מכבי חיפה.
הקבוצה תרגלה את ההרכב עד כה והוא זהה להרכב שפתח מול קרית שמונה, במערך של שלושה בלמים, אבל היום לאחר האימון המסכם יחליט המאמן סופית על המערך ועל ההרכב.

הסיפור לפני הקלאסיקו הישראלי הוא הקהל הירוק, שצמא להחזיר את ההגמוניה הירוקה לעיר הכרמל ובתוך חמש דקות חיסל 4,000 כרטיסים שהוקצו לו. הקהל הירוק החל לשים את ידו גם על כרטיסים בשערים המשויכים למכבי תל אביב והטירוף הוא גדול ביותר.
מנהל מערך ההסעים של חברת שאטלז לאצטדיון בלומפילד ביקש מקהל האוהדים הירוק להחנות בחניון שדה דוב ולהירשם מראש לאוטובוסים שיקחו ויחזירו את הקהל אל ומהאצטדיון עקב מצוקת החניה האדירה.

גם בקרב ארגוני האוהדים שהיו בכותרות בשל התלונה של מנכ״ל הקבוצה, אסף בן דוב, התכונה בשיאה והיום צפויים להגיע לאימון הבוקר מאות אוהדים שאמורים להטריף את השחקנים ולהכניס אותם לאווירת הקלאסיקו הישראלי. בפעם הראשונה לאחר המון שנים יש הרגשה בקרב הקהל שניתן לעשות את זה.

חלק מהאוהדים שלא הצליחו לשים ידם על כרטיסים ארגנו ערב צפיה מרוכז באחד מהפאבים באזור הקריות,יצפו במשחק משם ויעשו חגיגה ירוקה גדולה.

להלן לשון ההודעה שהוציאו ארגוני האוהדים

אימון מסכם

אוהדים יקרים, אנו קוראים לכולם להגיע ביום שישי הקרוב, בשעות הבוקר המוקדמות (שעה מדויקת תימסר בחמישי בערב) לאימון המסכם של הקבוצה לקראת אחד המשחקים החשובים שיהיו לנו העונה!

זה הזמן להחדיר את הטירוף שקיים בכל אחד מאיתנו לשחקנים, כי רק ביחד נביא את הניצחון!

*הבהרה: מטרת ההגעה הינה תמיכה בלבד. לא תעשה שום פעולה הקשורה למחאתינו.

הנה, הנה זה מגיע…

צילום מתוך דף הפייסבוק של אולטראס חיפה

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *