מכבי חיפה ואוהדיה ממתינים להכרעת בית הדין בעניין חצי הגמר

במועדון הכדורגל מכבי חיפה ובעיקר האוהדים הירוקים שכבר רכשו כרטיסים לחצי גמר הגביע מול מכבי תל אביב שהיה אמור להערך ברביעי שעבר ועקב המצב נדחה מספר פעמים, עוקבים בדריכות בשעות האחרונות ויעקבו בשעות הקרובות אחר עוד הודעה של ההתאחדות לכדורגל בעניין מועד משחק חצי הגמר.

לאחר שהיה צריך להיות משוחק בבלומפילד הוזז לסמי עופר והוחזר לבלומפילד החליטו בהתאחדות עקב המצב להחזיר את המשחק לסמי עופר ללא קהל. במכבי תל אביב הגיבו מייד בעתירה לבית הדין הגבוה של ההתאחדות במטרה לדחות את המשחק, להעתיקו חזרה לבלומפילד ולהמתין שהזרים שלה יחזרו לאחר שעזבו את הארץ עם משפחותיהם בעקבות המצב.

בנוסף עוקבים גם אחר העניין המדיני והחתירה להפסקת אש שכן במידה וזה קורה, זה ישפיע במישרין על ההחלטה. הכעס של האוהדים הירוקים הוא בעיקר על ההחלטה לשחק ללא קהל כיוון שכבר רכשו כרטיסים, מודעים לכך שהקבוצה בפורמה טובה, שמכבי תל אביב שחררו את הזרים שכבר לא מתאמנים עשרה ימים ושבנוסף הצהובים יחסרו את אייל גולסה, אבי ריקן ומתן חוזז הפצועים.

בנוסף גם להתאחדות לכדורגל ולמנהלת יש אינטרס לסיים את העונה במהירות על פי לוח הזמנים שנתנו לאופ״א.

במכבי חיפה מתאמנים במרץ למשחק הזה וכמו כן למשחק הליגה הבא מול אשדוד כאשר בקונסטלציה מסויימת הוא יכול להפוך למשחק האליפות הרשמית בהנחה והירוקים ינצחו ואילו מכבי תל אביב תפסיד במושבה למכבי פתח תקווה.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *