מכבי חיפה: מנהל מקצועי חדש לנוער

המאמן הספרדי לואיס ויסנטה מתיאו סיכם היום במועדון, על הובלת הצד המקצועי של מחלקת הנוער

המאמן הספרדי לואיס ויסנטה מתיאו סיכם היום, באמצעות סוכנו עו"ד שחר גרינברג, על הובלת הפן המקצועי של מחלקת הנוער. כבר הבוקר יחל במרתון פגישות, על מנת לבנות יחד עם יניב כהן תוכנית עבודה לעונות הקרובות עבור המחלקה.     

לואיס וסינטה מתיאו
צילום: דוברות מכבי חיפה

מתיאו הספרדי, סיכם היום לעונה אחת, עם אופציה להארכת חוזהו, לאחר שנפגש בשבוע שעבר עם מנכ"ל המועדון אסף בן דב. בהמשך הוא נפגש עם מנהל מחלקת הנוער יניב כהן וסגר עימו את הפרטים המקצועיים ואת דרכי הפעולה של המחלקה. הבוקר הגיע מתיאו למשרדי המועדון וסיכם את תנאיו ולאחר מכן החל במרתון פגישות לבניית תוכנית עבודה לעונות הקרובות, כחלק מאסטרטגיה של המועדון.
מתיאו (34) עבד במשך שש שנים במחלקת הנוער של ולנסיה ושימש כמנהל המקצועי שלה, ממרץ 2017 עד ינואר 2019. לפני כן שימש במספר תפקידים נוספים, בהם ריכוז הפעילות הספורטיבית של מחלקת הנוער של המועדון הספרדי ובניית מערך מקצועי באקדמיה.

מנכ"ל מכבי חיפה אסף בן דב אמר לאתר הרשמי: "לאחר שבחנו מספר מועמדים בארץ ובחו"ל, החלטנו לתת את המושכות בתפקיד הכה משמעותי הזה,  בידי ויסנטה, איש מקצוע מוביל שמגיע ממועדון ענק בכדורגל האירופי, עם ידע נרחב. אין לי ספק שיוביל את המחלקה קדימה".

אודות מרסל אפרת כהן

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *