מכבי חנכה מרפאה נוספת בקרית מוצקין

במשך שנים רבות המרכז הרפואי של 'מכבי' בגושן שימש כמרכז הראשי של מכבי בקריות. בשנתיים האחרונות הושקעו משאבים רבים על מנת לפתוח את המרפאה הישנה ולפתוח במקום מרכז מומחים חדיש, בשבוע האחרון נחנך מחדש המרכז הרפואי ברחוב גושן

שנתיים לאחר הקמת המרכז הרפואי מגה מוצקין בשדרות בן גוריון בקרית מוצקין, מכבי ממשיכה להוביל  את שירותי הבריאות בעיר וכעת מרחיבה עוד יותר את השירותים עם פתיחתו המחודשת של המרכז בגושן על מנת להרחיב עבור החברים את פריסת שירותי הרופאים המומחים של מכבי בעיר.

צילום: דוברות מכבי

המרכז הרפואי המחודש יעניק שירותי רפואה מגוונים החל מרפואת משפחה, רפואת עור, נוירולוגיה, נפרולוגיה, כירורגיה פלסטית, אורולוגיה (בקרוב), אורתופדיה, מרפאה לבריאות הנפש, שירותי מעבדה, שירותי מכבי פארם  ועוד. במכבי מוסיפים כי הרחבת השירותים נעשתה מתוך מחשבה מעמיקה על חברי הקופה הוותיקים שקיבלו בעבר את השירות הרפואי בגושן ומעתה יטופלו שוב במרפאה המחודשת .

המרפאה החדשה של מכבי בקרית מוצקין
צילום:דוברות מכבי

גיל אדרעי, מנהלה הוותיק של מכבי בקרית מוצקין, שיתף ואמר, "מדובר ברגע מרגש עבורי. המרפאה בגושן הרגישה כמו בית עבורי שנים רבות. כאשר אני מסתכל היום על קרית מוצקין ורואה את מרפאת מגה מוצקין לצד המרפאה בגושן והמרפאה בנווה גנים פועלות יחדיו זהו סיפוק אדיר וגאווה לראות כמה הרפואה בעיר התפתחה.  מגיע לתושבים ליהנות מאיכות ומגוון שירותים בפריסה מצוינת"

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *