מנהלת ליגת הכדורגל אישרה תוכנית תמריצים חדשה

דירקטוריון מנהלת ליגת הכדורגל אישר תוכנית תמריצים חדשה, המתגמלת את קבוצות ליגת הבורסה לניירות ערך והליגה הלאומית, על ניצחונות במשחקי הפלייאוף

דירקטוריון מנהלת ליגת הכדורגל אישר תוכנית תמריצים חדשה המתגמלת את קבוצות ליגת הבורסה לניירות ערך והליגה הלאומית על ניצחונות במשחקי הפלייאוף. תוכנית התמריצים החדשה, המתגמלת בגין ניצחונות ותוצאות תיקו שהושגו במהלך משחקי הפלייאוף, תחליף החל מעונת 2019-2020 את תוכנית מענקי המיקום הישנה.
תוכנית תמריצים זו תגביר את התחרותיות והספורטיביות של הקבוצות עד לסיום העונה. על פי התוכנית, בליגת הבורסה לניירות ערך בפלייאוף העליון כל קבוצה תהא זכאית ל- 140 אלף שקלים בגין כל ניצחון ול-70 אלף שקלים בגין כל תוצאת תיקו.
  בפלייאוף התחתון, תהיה כל קבוצה זכאית לתמריץ בסך 67 אלף שקלים על כל ניצחון ולסכום של 35 אלף שקלים על כל תוצאת תיקו.
 
בליגה הלאומית בפלייאוף העליון, כל קבוצה תהא זכאית ל-40 אלף שקלים על כל ניצחון ול-20 אלף שקלים על כל תוצאת תיקו. בפלייאוף התחתון, כל קבוצה תהיה זכאית לסכום של 20 אלף שקלים על כל ניצחון וסכום של 10 אלפים שקלים על כל תוצאת תיקו.
 
יו"ר המנהלת ארז כלפון מסר בתגובה: "תוכנית התמריצים החדשה תתמרץ את המועדונים לשחק עד הדקה האחרונה במשחק האחרון של כל עונה, שכן 140 אלף שקלים על ניצחון בודד הוא סכום משמעותי שלא ניתן לוותר עליו בקלות. זהו מהלך המגביר את האמון של אוהדי הכדורגל ושל הספונסרים בליגות. חשוב להדגיש כי התוכנית מבוססת על מודל דומה הקיים במפעלים האירופאים המתגמלים מועדונים על פי צבירת הנקודות".

אודות מרסל אפרת כהן

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *