מנציחים את שירה

ביום חמישי התקיים ערב התרמה להנצחתה של הצוערת שירה צור ז"ל, שנרצחה בפיגוע הדריסה בארמון הנציב בינואר 2017. צור, ילידת חיפה ובוגרת בית הספר הריאלי העברי, הייתה חניכה ומדריכה בצופים בשבט כרמל. צור שירתה בחיל המודיעין ביחידה 8200, כשחייה נגדעו במהלך קורס קצינים.

לאירוע שהתקיים בבית אבא חושי שבחיפה הגיעו מאות משתתפים, חברים, משפחה, קצינים ותושבי העיר חיפה, להנציח את צור על ידי פרויקט המקדם בני נוער מכל העולם. בין המרצים הבולטים באירוע היו יעל ארד, מדליסטית אולימפית ומומחית ליזמות ואת ניר חודורוב, הפרשן הכלכלי של ערוץ 13.

לזכרה. ליאורה קליש ומנכ"ל בית ספר הריאלי יוסי בן דב
צילום: צביקה רוגר

כל ההכנסות מהערב נתרמו לקרן שירה צור ז"ל, המשקיעה בפרויקט Israel TeenTech In Haifa , מיזם המלכד עשרות בני נוער מ- 14 מדינות שונות ברחבי העולם, כשהפרויקט מתבסס על שיתוף פעולה בין קבוצות בני נוער שעובדות ביחד על סטראט-אפים. השנה הם עסקו בנושא תאונות דרכים ותאונות עבודה, את הפרויקט יזמה ליאורה קליש, חברה טובה של משפחת צור.

אחת מחברותיה של שירה ז"ל במסגרת פרויקט לזכרה כתבה, "שירה לימדה אותי לאהוב אתגרים ולהאמין בעצמי, לא לוותר, לא להתפשר ולשאוף הכי גבוה שאפשר".

אחותה גאיה צור נשאה דברים באירוע ואמרה: "בזכותכם, המשפחה והחברים, אשר לקחתם את התפקיד להיות לנו כעוגן, אנו כאן עכשיו. נכון שהזמן לא מקל, כל אירוע וכל מחווה מעלים דמעות וגעגועים בו זמנית, אבל הם גם מחזקים אותנו ומזכירים לנו ששירה איתנו כל הזמן".

אודות אבירם פישר

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *